Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Totally Spies! (GBA)
OkładkaTotally Spies! (GBA)

Totally Spies! GBA

Totally Spies! jest grą z gatunku platformówek, powstałą na kanwie popularnego telewizyjnego serialu animowanego (polski tytuł: Odlotowe agentki) i dedykowaną kieszonkowej konsoli Game Boy Advance.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Totally Spies! Premiera GBA

15listopada2005

producent: Atari / Infogrames wydawca: Atari / Infogrames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Totally Spies! jest grą z gatunku platformówek, powstałą na kanwie popularnego telewizyjnego serialu animowanego (polski tytuł: Odlotowe agentki) i dedykowaną kieszonkowej konsoli Game Boy Advance. Niniejsza pozycja została wyprodukowana przez firmę Atari i jest przeznaczona głównie dla młodszych odbiorców i to szczególnie płci żeńskiej, aczkolwiek również chłopcy mogą znaleźć w niej coś interesującego.

W Totally Spies! mamy możliwość wcielenia się w jedną z trzech postaci - Alex, Sam i Clover. Są to typowe i niczym nie wyróżniające się (ale tylko z pozoru) nastolatki z bardzo znanego amerykańskiego miasta sław, mianowicie Beverly Hills. Niekonwencjonalność dziewczyn objawia się tym, iż są one tajnymi pracowniczkami niezwykle ciekawej organizacji WOOHP (World Organisation of Human Protection), dbającej o bezpieczeństwo wszystkich ludzi na świecie.

Szef wyżej wymienionej instytucji wyposaża główne bohaterki w najnowsze gadżety, dzięki którym dziewczyny skuteczniej mogą walczyć z napotkanymi na drodze przeciwnikami. Do owych nowinek technicznych należą m.in. szminka-mikrofon czy wielofunkcyjny wisiorek. Oprócz tego podczas wielu misji mamy okazję poruszać się przeróżnymi pojazdami.

Naszym głównym zadaniem w grze jest zapobieżenie globalnemu kryzysowi, czekającemu naszą planetę. Aby osiągnąć cel musimy infiltrować miejsca skażone chemicznymi substancjami, ścigać złoczyńców na skuterach śnieżnych, ratować zakładników z najróżniejszych opresji czy nawet ochraniać ważne osobistości i gwiazdy showbusinessu, a wszystko to bez złamania choćby jednego paznokcia. Wirtualną podróż, wypełnioną przygodami, odbywamy poprzez pięć dużych poziomów, podzielonych na piętnaście mniejszych misji.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 109 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Totally Spies!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.