Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweXBOXPS2GBAGCN
Okładka Tony Hawk's Underground (XBOX)
OkładkaTony Hawk's Underground (XBOX)

Tony Hawk's Underground

Gwiazdor deski imieniem Tony Hawk daje pole do popisu właśnie Tobie. Zajmij jego miejsce lub po prostu zostań bardziej sławny, niż sam mistrz.

Sportowe | deskorolka

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tony Hawk's Underground Premiera

27paź2003

GBA GCN PS2 XBOX

Underground jest przełomowy głównie pod jednym względem dla całej serii; tym razem nie będziecie wcielać się w jedną z gwiazd jazdy na desce, ale to kariera stanie przed Wami otworem i to Wy będziecie musieli zapracować na swoja sławę.

Zaczynamy jako przeciętny skejcik dający nieśmiało próbki swych umiejętności, by z czasem zyskiwać w okolicy coraz większy szacunek, zacząć brać udział w coraz bardziej prestiżowych turniejach, zdobywać sponsorów itp. Watek kariery jest bardzo rozbudowany i nadaje nowego smaku świetnej, ale nieco już skostniałej przecież serii gier spod szyldu Tony Hawk. Po raz pierwszy będziesz mógł zejść z deski i poruszać się pieszo (a nawet samochodem!), zwiedzając 9 potężnie rozbudowanych poziomów. Sam będziesz tworzył nowe triki i je nazywał. Jeśli natomiast uważasz się za niespełnionego architekta, z pomocą przyjdzie dający szerokie możliwości edytor skate-parków. Zabawa jest długa i wciągająca. Bez wątpienia to część serii, która zapewnia Graczowi największą swobodę. Grafika prezentuje bardo wysoki poziom i jest to najładniejsza dotychczas gra z serii. Ścieżka dźwiękowa to jak zwykle dobry miks punk-rocka i hiphopu – oczywiście Wasze uszy będą pieścić dźwięki znanych wykonawców tych gatunków muzycznych, ale to już tradycja w przypadku Tony Hawk Pro Skater.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 207 głosów czytelników.

Tony Hawk's Underground cena w dniu premiery: 239 PLN

Klasyfikacja PEGI Tony Hawk's Underground

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Tony Hawk's Underground Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel
  • dodatkowo (GBA): link-kabel
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • Network Adaptor
GBA
GCN
PS2
XBOX