Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweGCNXBOXGBAPS2
Okładka Matt Hoffman's Pro BMX 2 (GCN)
OkładkaMatt Hoffman's Pro BMX 2 (GCN)

Matt Hoffman's Pro BMX 2

Ta gra to odpowiednik Tony’ego Hawka, tyle, tym razem pojeździmy na rowerku. Jeśli jednak ktoś szuka tego typu gry, trudno o lepszą rekomendację.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Matt Hoffman's Pro BMX 2 Premiera

13sie2002

GBA

18paź2002

GCN PS2 XBOX

Gry podobne do Matt Hoffman's Pro BMX 2

Freekstyle

Torque: Savage Roads

Dave Mirra Freestyle BMX 2

Matt Hoffman’s Pro BMX 2 pozwoli wcielić się graczowi w prawdziwe gwiazdy wyczynowej jazdy rowerowej. Występują takie nazwiska: Mat Hoffman, Mike Escamilla, Chad Kagy, Cory Nastazio, Joe Kowalski, Rick Thorne, Kevin Robinson i Simon Tabron i jeszcze kilku innych. Jeśli Tobie niewiele one mówią – nie przejmuj się i uwierz zespołowi o2 – maja licencje na najlepszych w tej dyscyplinie. Każdy z tych zawodowców ma różny styl jazdy i różne umiejętności – nie inaczej jest też w grze; wiele z trików, które będziesz wykonywał, znajdzie się w repertuarze tylko jednego z zawodowców; pewna różnorodność jest wiec zapewniona. Etapy rozmieszczone są w ośmiu amerykańskich miastach.

Dostępne tryby gry to: Road Trip, Wreak Havoc, HORSE i kilka trybów dla dwóch graczy. Gracze mogą także budować swoje własne rowery (ta funkcja jest jednak nieco ograniczona i nie daje aż takiej swobody jak to można sobie wyobrażać), przy czym po zaliczeniu etapów możemy rozbudowywać umiejętności gracza jak i parametry naszego roweru. Podczas zabawy przygrywa nam muzyka znanych wykonawców począwszy od L.L. Cool J. po Iggy Popa. Poziom trudności jest spory, ale tym charakteryzują się w zasadzie wszystkie gry zespołu developerskiego o2, który spisał się na medal – zabawa jest prawie tak dobra (jednak „deska” pozwala na nieco większa swobodę i wykorzystanie przestrzeni) jak w serii Tony Hawk. Samotny gracz rzuci się naprzeciw trudnym wyzwaniom poszczególnych poziomów, a dwóch graczy znajdzie przednia zabawę w wielu trybach dla nich przeznaczonych.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 254 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Matt Hoffman's Pro BMX 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Matt Hoffman's Pro BMX 2 Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel
GBA
GCN
PS2
XBOX