Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Tom Clancy’s Ghost Recon Predator (PSP)
OkładkaTom Clancy’s Ghost Recon Predator (PSP)

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator PSP

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator to przygotowana z myślą o technicznych możliwościach kieszonkowej konsoli PlayStation Portable taktyczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator Premiera PSP

1października2010

pudełko PL

15października2010

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator jest następną częścią znanego cyklu, w którym przejmujemy kontrolę nad członkami oddziału „Duchów” i współpracując ze swoimi kompanami bierzemy udział w militarnych misjach. Nad produkcją czuwało studio Ubisoft mające za sobą stworzenie szeregu poprzednich odsłon tej serii.

Jako kilkuosobowy oddział tytułowych „Duchów” przenosimy się do dżungli w Sri Lance, gdzie mamy 72 godziny na zabezpieczenie terenu, na który mają wkroczyć amerykańskie siły zbrojne. Bierzemy udział w otwartym konflikcie z Pakistańczykami, ostatecznie okazującymi się tylko przynętą nieznanego wywiadu, któremu zależy na rozpoczęciu nowej wojny przez Stany Zjednoczone. Naszym zadaniem jest więc wszystko „odkręcić” i jakoś zapobiec zupełnie niepotrzebnemu starciu z Pakistanem. Historia może się pochwalić wieloma rozbudowanymi wątkami politycznymi, z których słyną gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy’ego.

Poszczególne misje umożliwiają nam wybór między bezszelestnym eliminowaniem, a frontalnym atakiem na oddziały wroga. Tradycyjnie w rekonesansie i walce pomaga nam nowoczesna technika – na zwiad wysyłamy zatem latające drony, a także korzystamy ze wsparcia powietrznego lub prototypowych broni. Z czasem zdobywamy też punkty doświadczenia, które możemy spożytkować na poprawienie umiejętności członków naszego oddziału.

Dużym atutem produkcji jest tryb wieloosobowy, gdzie w kooperacji przemierzymy kolejne etapy nawet w trzy osoby. Współpraca z prawdziwym graczem pozwala na wykonywanie bardziej rozbudowanych akcji mających na celu unicestwienie wroga. Zagramy w ten sposób korzystając z trybu ad-hoc, łącząc się z innymi posiadaczami PSP znajdującymi się w pobliżu.

Oprawa graficzna prezentuje się podobnie jak w Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w wersji na PSP. Poruszamy się po polu bitwy w wielu różnorodnych sceneriach. W rozgrywce pomaga nam wygodny interfejs użytkownika, pozwalający na prostą i intuicyjną obsługę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-3  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 85 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Tom Clancy’s Ghost Recon Predator cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy’s Ghost Recon Predator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.