Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Titanfall Online (PC)
OkładkaTitanfall Online (PC)

Titanfall Online PC

Sieciowa strzelanka free-to-play oparta na pierwszej części serii Titanfall. W grze walczymy pilotami, czyli żołnierzami przyszłości korzystającymi ze specjalnych mechów przyzywanych w trakcie potyczki.

Akcji | science fiction | zagraj za darmo | FPS

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Titanfall Online Premiera PC

anulowana

producent: Nexon wydawca: Nexon Strona oficjalna

inny językinny język

Titanfall Online to darmowa (free-to-play), pierwszoosobowa sieciowa strzelanka oparta na pierwszej części serii Titanfall. Gra zadebiutowała najpierw w Korei Południowej. Produkcja powstała z myślą o platformie PC i została wyprodukowana przez deweloperów z Nexon – studia znanego chociażby z Counter-Strike: Online i Counter-Strike Nexon: Zombies. Co ciekawe, nie jest to pierwszy kontakt tej firmy z marką Titanfall, gdyż jest ona wydawcą mobilnej produkcji Titanfall: Assault. W pracach pomagała ekipa Respawn Entertainment oraz Electronic Arts.

Mechanika

Gra ma wiele wspólnego z pierwszym Titanfallem, który również przeznaczony jest tylko do multiplayera. Podczas zabawy wcielamy się w żołnierzy przyszłości. Postacie są bardzo zwinne i wyposażone w plecak odrzutowy, dzięki czemu potrafią np. wykonywać podwójny skok czy biegać po ścianach. Dodatkowo podzielono je na kilka klas różniących się wyposażeniem, takim jak karabin snajperski czy karabin maszynowy.

Podczas meczu walczymy z innymi graczami, korzystając z wszystkich zdolności oraz broni. Po określonym czasie, który skracamy m.in. poprzez zabijanie przeciwników, da się przyzwać Tytana, czyli potężnego robota. Maszyny również występują w kilku wariantach – jedna strzela z wielkiego karabinu maszynowego i potrafi „łapać” pociski przeciwników, druga korzysta z tarczy itd. Mechy potrafią dać dużą przewagę, ale nie gwarantują zwycięstwa, gdyż na wyposażeniu każdego pilota znajduje się specjalna broń przeciwko Tytanom. Rozgrywka wymaga zręczności oraz współpracowania z pozostałymi członkami ekipy. Spotkanie wygrywa drużyna, która zabije określoną liczbę żołnierzy walczących dla przeciwnej ekipy.

Titanfall Online oferuje szereg zróżnicowanych map, które nie są przesadnie wielkie, ale zostały zaprojektowane w ten sposób, by swobodnie walczyły na nich Tytany, a piloci mogli się chować w pomieszczeniach, toczyć starcia w ciasnych korytarzach czy skakać z budynku na budynek. Większość map to lokacje znane z pierwszego Titanfalla.

Kwestie techniczne

Nie tylko rozgrywka bardzo przypomina oryginalną produkcję studia Respawn Entertainment, gdyż również pod względem graficznym jest to niemal identyczna gra.

Ostatnia modyfikacja 25 listopada 2017

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Titanfall Online: Odpowiednia dla każdego wieku.