Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Time Pilot (X360)

Time Pilot X360

Time Pilot to strzelanina, stanowiąca remake klasycznej gry o tym samym tytule. Po raz pierwszy pojawiła się ona za sprawą Konami w 1982 r. i została zadedykowana popularnym w tamtym czasie automatom.

Zręcznościowe | shoot 'em up | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Time Pilot (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

30sierpnia2006

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Time Pilot to strzelanina, stanowiąca remake klasycznej gry o tym samym tytule. Po raz pierwszy pojawiła się ona za sprawą Konami w 1982 r. i została zadedykowana popularnym w tamtym czasie automatom. Developerzy postanowili poszerzyć grono miłośników owej pozycji o posiadaczy konsoli Xbox 360. Została ona udostępniona w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Wcielając się w postać dzielnego pilota należy uratować żołnierzy, będących w niebezpieczeństwie w różnych punktach czasu. Z tego też względu użytkownik podróżuje poprzez cały XX w., wkraczając nawet do dwudziestego pierwszego stulecia. Podczas swojej przygody ma on niepowtarzalną okazję do poruszania się m.in. dwupłatowcami, myśliwcami bojowymi, a nawet statkami kosmicznymi. Sukcesywnie zaliczając poszczególne misje odblokowuje się atrakcyjne bonusy w postaci spadochronów czy wehikułów macierzystych wroga.

W systemie single player zaimplementowano pięć leveli ze stopniowo wzrastającym poziomem trudności. Ponadto producenci przygotowali zabawę w trybie multiplayer, nie występującą w pierwowzorze. W module tym gracze mierzą swoje siły w potyczkach online. Uzyskane rezultaty można zamieścić w globalnym rankingu, a zdobytą w nim pozycję wzmocnić zaliczając dwanaście wyzwań.

Całemu przedsięwzięciu towarzyszy realistyczne udźwiękowienie oraz soundtrack, przygotowany specjalnie na potrzeby gry. Przy tym nieustannie doświadcza się licznych efektów specjalnych, jak chociażby wybuchów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Time Pilot

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Time Pilot

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live