Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCANDiOS
Okładka The Trouble with Robots (AND)

The Trouble with Robots

The Trouble with Robots to produkcja niezależnego studia Digital Chestnut stanowiąca połączenie karcianki i strategii typu tower defense. Fabuła gry przedstawia zmagania z robotami, które za wszelką cenę chcą zmodernizować świat.

Strategiczne | fantasy | tower defense | 2D | karciane

Okładka The Trouble with Robots (AND)

producent: ArtCastle

wydawca: Art Castle

Strona oficjalna

data premiery gry:

23sie2012

PC

27lis2014

iOS

3lut2015

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Trouble With Robots jest debiutancką produkcją niezależnego studia Digital Chestnut. Zamierzeniem twórców było połączenie gry strategicznej w stylu Plants vs Zombies z karcianką pokroju Magic: The Gathering.

Akcja gry toczy się w świecie, w którym zbuntowane roboty zamierzają „zmodernizować” wszystkie żyjące istoty. Gracz wciela się w rolę czarodzieja i staje na czele sojuszu ludzi oraz magicznych stworzeń, pragnących powstrzymać bezduszne maszyny. Kampania główna podzielona została na 26 poziomów. Dodatkowo w trakcie rozgrywki istnieje możliwość odblokowania 6 bonusowych plansz.

Zadaniem gracza jest skonstruowanie talii 5-9 kart z czarami, pozwalającymi m.in. przywoływać oddziały obrońców (np. elfy, centaury, gryfy i smoki), wspomagać walczące jednostki albo zadawać obrażenia przeciwnikom. Łącznie w grze pojawia się 48 rodzajów kart, przy czym niektóre z nich stanowią trofea do zdobycia po spełnieniu określonych warunków.

Bitwy w The Trouble With Robots toczone są w czasie rzeczywistym. Jednostki przesuwają się w rzędach, a gracz wspomaga swoje oddziały zagrywając odpowiednie karty. Warunkiem zwycięstwa jest pokonanie nacierających falami przeciwników.

Gra wyróżnia się kreskówkową oprawą wizualną z dwuwymiarowymi ilustracjami przedstawiającymi lokacje oraz postacie. Atutem The Trouble With Robots są humorystyczne akcenty odnoszące się do zjawisk kultury masowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do The Trouble with Robots

Wymagania wiekowe The Trouble with Robots

12+

Wymagania sprzętowe The Trouble with Robots

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 80 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Trouble With Robots – Plants vs Zombies spotyka Hearthstone w nowej mobilnej perełce
Trouble With Robots – Plants vs Zombies spotyka Hearthstone w nowej mobilnej perełce

wiadomość9 lutego 2015

W tym tygodniu do mobilnej perełki wybraliśmy Trouble With Robots - połączenie karcianki z gatunkiem tower defense, wyprodukowane przez zespół Digital Chestnut.

PC
AND
iOS