Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka The Tower Assassin's Creed (AND)

The Tower Assassin's Creed

Prosta gra zręcznościowa, w której najpierw budujemy tytułową wieżę, a później przejmujemy kontrolę nad asasynem i oddajemy skok wiary, w trakcie lotu kolekcjonując Punkty Heliksa.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | 2D

Okładka The Tower Assassin's Creed (AND)

producent: Ketchapp

wydawca: Ubisoft

data premiery gry:

1lis2017

AND iOS

The Tower Assassin’s Creed jest prostą grą zręcznościową, opracowaną przez firmę Ketchapp. Produkcja powstała z myślą o mobilnym systemie AND i iOS, gdzie jest dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

The Tower Assassin’s Creed odznacza się nieskomplikowaną mechaniką rozgrywki. Zabawa przebiega dwuetapowo – podczas gdy najpierw naszym zadaniem jest wybudowanie jak najwyższej wieży, w dalszej kolejności przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad wspinającym się po niej asasynem, który oddaje z jej szczytu Skok Wiary.

W trakcie lotu protagonista zdobywa Punkty Heliksa gwarantujące nam dostęp do bonusów w postaci licznych ułatwień oraz kolejnych bohaterów i lokacji. W grze pojawia się nie tylko Ezio Auditore da Firenze, lecz również Bayek z Siwy, Altair ibn La-Ahad oraz Jacob Frye, którzy mogą skakać z wież ulokowanych na przykład w Londynie, Gizie, Masyafie czy Florencji.

Im wyższa jest wybudowana przez nas wieża, tym więcej punktów można zdobyć. Sprawę komplikuje jednak fakt, że konstrukcję wznosimy z segmentów, które przed ustawieniem nieustannie przesuwają się na boki – jeśli nie uda nam się osadzić danego fragmentu w odpowiednim momencie, zostaje on automatycznie obcięty o część wystającą poza krawędź wieży, co z kolei zmniejsza każdy kolejny blok. W trakcie zmagań należy więc wykazać się nie lada refleksem.

Kwestie techniczne

Pomimo swojej prostoty, dwuwymiarowa oprawa graficzna wydanego na platformę AND i iOS The Tower Assassin’s Creed może się podobać – całość utrzymano w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Zabawie towarzyszy soundtrack, na który składają się utwory znane z głównych części serii, na czele ze słynnym Ezio's Family.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do The Tower Assassin's Creed

Wymagania wiekowe The Tower Assassin's Creed

odpowiednia dla każdego wieku

Mobilne The Tower Assassin's Creed uświetnia 10. urodziny marki
Mobilne The Tower Assassin's Creed uświetnia 10. urodziny marki

wiadomość5 listopada 2017

Na rynku zadebiutowała gra The Tower Assassin's Creed, czyli mobilna zręcznościówka łącząca popularną markę firmy Ubisoft z mechanizmami The Tower studia Ketchapp.

AND
iOS