Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS2XBOXGBAGCN
Okładka The Sims: Bustin' Out (PS2)
OkładkaThe Sims: Bustin' Out (PS2)

The Sims: Bustin' Out

The Sims: Bustin' Out jest grą łączącą elementy przygodówki i symulatora życia. Za produkcję odpowiada ekipa studia deweloperskiego Maxis.

Symulacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims: Bustin' Out Premiera

2gru2003

GBA

16gru2003

PS2 XBOX GCN

Gry podobne do The Sims: Bustin' Out

The Sims

The Urbz: Simowie w Mieście

Bratz: The Movie

The Sims: Bustin’ Out to drugie wcielenie popularnego cyklu gier symulujących życie, które zostało stworzone na konsole, choć nie jest pełnoprawną kontynuacją pierwszej odsłony. Sam szkielet rozgrywki pozostał bez zmian: na początku tworzymy głównego bohatera określając między innymi jego wygląd oraz znak zodiaku, a następnie rozpoczynamy przygodę mającą na celu nawiązanie nowych znajomości, zdobycie wymarzonej pracy itp. W porównaniu z pierwowzorem twórcy znacznie powiększyli dostępną pulę lokacji, postaci oraz rodzajów wyrażanych przez nie emocji.

Na samym początku głównej kampanii mieszkamy z matką w rodzinnym domu. Podobnie jak większość rówieśników zaczynamy myśleć o naszej przyszłości i zależy nam na wybudowaniu własnego domu, czy znalezieniu potencjalnej żony/męża. W związku z tym postanawiamy stopniowo poprawiać własne warunki bytowania poprzez nabywanie umiejętności, przeglądanie ofert pracy i poznawanie nowych ludzi. Gracz musi również pamiętać o zaspokajaniu podstawowych potrzeb fizjologicznych oraz dostarczenie odpowiedniej porcji rozrywki. Dzięki temu poprawia się samopoczucie Sima. Za zgromadzone środki kupujemy coraz bardziej wyszukane wyposażenie domu i sami go urządzamy.

Głównym celem podstawowego trybu jest osiągnięcie dziesiątego poziomu ścieżki kariery – niezależnie od wybranego kierunku zawodowego. Oprócz tego twórcy przygotowali opcję zabawy bez żadnych ograniczeń pozwalającą na spokojne obserwowanie rozwoju głównego bohatera bez skupiania się na wyznaczonych celach.

Oprawa graficzna gry The Sims: Bustin’ Out prezentuje dobry poziom. Twórcy przygotowali szereg animacji zachowań Simów. Bogato prezentuje się również katalog dostępnych produktów wyposażenia wnętrz. Dominuje żywa, napawająca optymizmem kolorystyka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 149 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims: Bustin' Out

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
GBA
PS2
XBOX
GCN