Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCWWWiOSAND
Okładka The Secret Society: Hidden Mystery (PC)

The Secret Society: Hidden Mystery

Casualowa gra przygodowa z gatunku ukrytych obiektów. W grze podążamy śladem zaginionego wuja, który należał do tajnego stowarzyszenia, znanego jako Zakon Poszukiwaczy, skupiającego ludzi, potrafiących podróżować pomiędzy światami.

Przygodowe | ukryte przedmioty | zagraj za darmo | Facebook

Okładka The Secret Society: Hidden Mystery (PC)

producent: MyTona

wydawca: G5 software

Strona oficjalna

data premiery gry:

21lis2012

iOS

7cze2013

AND

7sie2014

WWW

8wrz2014

PC

The Secret Society: Hidden Mystery to klasyczny przedstawiciel gatunku gier przygodowych z ukrytymi obiektami. Produkcja opracowana przez nieznane szerzej studio MyTona, ukazała się staraniem lidera segmentu casuali – firmy G5 Entertainment – i trafiła m.in. do użytkowników Facebooka, tabletów i komputerów z Windows 8 oraz popularnych platform mobilnych (iOS/Android).

Fabuła gry obraca się wokół tajnego stowarzyszenia o nazwie Zakon Poszukiwaczy, skupiającego ludzi, potrafiących podróżować pomiędzy światami. Do Zakonu należał m.in. nasz wuj Richard, który jakiś czas temu zniknął w tajemniczych okolicznościach. Szybko zdajemy sobie sprawę, że dzięki naszym umiejętnościom oraz rodzinnym powiązaniom, jesteśmy wprost idealnym kandydatem na członka Zakonu, który może ochronić jego święty artefakt i powstrzymać zagrażające stowarzyszeniu siły, a przede wszystkim odnaleźć zaginionego wuja.

Mechanika rozgrywki podporządkowana jest typowym regułom gatunku HOPA, a naszym zadaniem jest odwiedzanie kolejnych lokacji w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, w tym także tych szczególnie istotnych dla dalszego rozwoju fabuły. Twórcy starali się nieco urozmaicić klasyczny schemat rozgrywki, dlatego też w grze prócz typowych scen z ukrytymi obiektami, znajdziemy też inne rodzaje łamigłówek np. puzzle, bądź łamigłówki z gatunku „match 3”. Rozwiązanie każdej z zagadek wynagradzane jest określoną ilością monet oraz punktów doświadczenia. Dzięki temu, wraz z postępami rozgrywki odblokowujemy kolejne lokacje, zbliżając się do finału całej historii.

Oprawa graficzna The Secret Society utrzymana została w typowym dla gatunku – statycznym, lecz miłym dla oka – stylu. Produkcja dostępna jest w modelu darmowym, w którym czas spędzony z grą ograniczony jest ilością stosunkowo szybko wyczerpującej się energii. Korzystając z systemu mikropłatności, możemy jednak uzupełnić zapasy energii oraz wcześniej odblokować niedostępne lokacje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do The Secret Society: Hidden Mystery

Wymagania wiekowe The Secret Society: Hidden Mystery

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe The Secret Society: Hidden Mystery

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • 1 GB HDD
  • Windows 8
iOS
AND
PC
WWW