Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka The Playroom VR (PS4)
OkładkaThe Playroom VR (PS4)

The Playroom VR PS4

Przygotowana przez japoński oddział firmy Sony Computer Entertainment casualowa gra zręcznościowa, stworzona z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Zręcznościowe | casual | minigry | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Playroom VR Premiera PS4

13października2016

pudełko PL

13października2016

PSN

13października2016

producent: Team Asobi wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

The Playroom VR to jedna z produkcji firmy Sony przeznaczona na PS4 i PlayStation VR. Za produkcję odpowiada SCE Japan Studio – japoński deweloper mający na swoim koncie szereg rozmaitych tytułów. W portfolio firmy znajdują się takie projekty jak Ico (współproducentem jest Team Ico), Patapon, Puppeteer czy też The Playroom. Ostatnia z wymienionych jest protoplastą rzeczonego projektu i wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną.

Mechanika

Podobnie jak przywołana przed chwilą produkcja, tak i The Playroom VR jest casualowa grą, oferującą dostęp do rozmaitych mini gierek. Rozgrywka przeznaczona jest przede wszystkim do zabawy w gronie kilku osób. Jedna z nich zakłada na głowę gogle PlayStation VR i trafia do wirtualnego świata, wcielając się np. w wielkiego stwora goniącego pozostałych graczy, kierujących za pomocą padów niewielkimi postaciami. Potwór ma dużą siłę, może niszczyć budynki, ale da się go pokonać, o ile pozostali uczestniczy rozgrywki zechcą ze sobą współpracować. W innym przypadku jedna osoba wciela się w kota, a pozostałe w myszy, następnym razem bawimy się w łapanie duchów itd.

Kwestie techniczne

The Playroom VR na PS4, podobnie jak wiele innych gier przeznaczonych dla PlayStation VR, nie zachwyca oprawą graficzną, która została zrealizowana w prostym, kreskówkowym stylu. Kwestie techniczne schodzą jednak w tym przypadku na drugi plan, w końcu jest to zwykła, casualowa produkcja.

Ostatnia modyfikacja 29 marca 2016

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-5  

Klasyfikacja PEGI The Playroom VR

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.