Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCANDiOS
Okładka The Past Within (PC)
OkładkaThe Past Within (PC)

The Past Within

The Past Within to kooperacyjna przygodówka. Dwóch graczy, każdy bawiący się na innym urzadzeniu, wspólnie rozwiązuje zagadki. Jeden z nich eksploruje sekcje 2D, a inny 3D. Oboje wymieniają się wskazówkami, a działania w jednej rzeczywistości wpływają na drugą.

Przygodowe | horror | indie | kooperacja | podróże w czasie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Past Within Premiera

2lis2022

PC AND iOS

producent: Rusty Lake wydawca: Rusty Lake

The Past Within to kooperacyjna gra przygodowa. Projekt jest częścią serii Rusty Lake i tak jak wszystkie wcielenia tej marki, opracowało go studio Rusty Lake.

Fabuła

W The Past Within zadaniem gracza jest odkrycie tajemnic związanych z mężczyzną imieniem Albert Vanderboom. Problem w tym, że on już nie żyje. Jedynym sposobem na poznanie potrzebnych nam odpowiedzi jest więc kontakt z przeszłością i współpraca z osobą z tamtych czasów.

Mechanika

The Past Within to przygodówka stawiająca na tryb kooperacyjny. W nim dwie osoby muszą rozwiązywać zagadki ściśle współpracując między sobą. Każda z nich bawi się w innym okresie historycznym. Jeden z nich ukazywany jest w formie dwuwymiarowej, a drugi – w 3D.

Oba okresy są ze sobą ściśle powiązane. Wskazówki w jednym z nich służą do rozwiązywania łamigłówek w drugim. Podobnie nasze działania znajdują odbicie w innym okresie historycznym. Przykładowo, do otwarcia sejfu mogą nam być potrzebne cztery symbole, które drugi gracz może odkryć analizując obrazy na własnym ekranie.

Tryby gry

Gra oferuje wyłącznie sieciowy tryb kooperacyjny dla dwóch osób, z których każda musi grać na odrębnym urządzeniu. Produkcja oferuje opcję cross-play, pozwalając na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform sprzętowych.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarowa część The Past Within wykonan została w nietypowym komiksowym stylu graficznym znanym z wcześniejszych gier z serii Rusty Lake. Z kolei część 3D ma bardziej realistyczny wygląd. Warto wspomnieć, że jest to pierwsza gra z tej marki, która posiada trójwymiarową oprawę graficzną.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2  

The Past Within cena w dniu premiery: 27,50 PLN

Wymagania wiekowe The Past Within: 12+

The Past Within Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 9800 / Radeon HD 2600 XT lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 8
PC
AND
iOS