Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCXSXPS4XONEPS5Switch
Okładka The Outbound Ghost (PC)
OkładkaThe Outbound Ghost (PC)

The Outbound Ghost

Tytuł z pogranicza przygodówek i gier RPG, w którym trafiamy do krainy duchów. W The Outbound Ghost przemierzamy tytułowe miasteczko i wykonujemy rozmaite zadania dla jego mieszkańców, a także toczymy turowe potyczki z wrogo nastawionymi do nas zjawami.

RPG | fantasy | turowe | elementy przygodowe | duchy | indie

The Outbound Ghost Premiera

20wrz2022

PC

Gry podobne do The Outbound Ghost

South Park: Kijek Prawdy

Child of Light

Costume Quest 2

The Outbound Ghost jest produkcją z pogranicza gier RPG i przygodówek. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Conradical Games, a jego wydaniem zajęła się firma Digerati.

Fabuła

Akcja The Outbound Ghost toczy się w tytułowym Outbound, będącym dosłownie miastem duchów. Ludzie, którzy nie byli zadowoleni ze swojego życia, trafiają tu po śmierci, a chcąc odejść do zaświatów, muszą uporać się z trapiącymi ich problemami. Jednym z takich nieszczęśników jest tytułowy bohater, który pomaga innym duchom uwięzionym w Outbound. By móc spróbować naprawić popełnione przez siebie błędy, najpierw protagonista musi przypomnieć sobie swoje poprzednie życie.

Mechanika

W The Outbound Ghost akcję oglądamy z boku, z kamery zawieszonej nad bohaterem. W trakcie rozgrywki przemierzamy miasteczko Outbound, poznajemy jego mieszkańców i ich historie oraz wykonujemy dla nich różnorodne zadania, nierzadko wiążące się z koniecznością rozwiązywania rozmaitych zagadek. W ten sposób pomagamy duchom uporać się z trapiącymi je problemami, a w konsekwencji – przestąpić bramy zaświatów. W miarę postępów dowiadujemy się także coraz więcej o głównym bohaterze i odblokowujemy kolejne fragmenty jego utraconej osobowości. Żal, życzliwość, zazdrość, koleżeństwo, samotność czy bezduszność dołączają do niego w charakterze towarzyszy stanowiących nieodzowne wsparcie na polu walki.

W Outbound spotykamy bowiem nie tylko potencjalnych przyjaciół, lecz również wrogów. Toczymy z nimi turowe potyczki, w trakcie których liczy się przede wszystkim umiejętne korzystanie ze zdolności protagonisty i jego sojuszników. Wygrywając pojedynki, zdobywamy materiały, z których tworzymy różnorodne odznaki zapewniające nam rozmaite buffy, ulepszenia umiejętności i premie do statystyk.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry The Outbound Ghost łączy dwuwymiarowe modele duchów, wyglądające niczym naklejki, z trójwymiarowymi lokacjami. Całość utrzymano w barwnej, kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single player  

The Outbound Ghost cena w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe The Outbound Ghost: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Outbound Ghost Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 4 GB HDD
  • Windows 10
PC
PS5
XSX
PS4
XONE
Switch