Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka The Incredibles: When Danger Calls (PC)

Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych PC

The Incredibles: When Danger Calls

Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych to jedna z dwóch gier komputerowych (obok Iniemamocni), przygotowanych w oparciu o film animowany pod tym samym tytułem, firm Disney i Pixar.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka The Incredibles: When Danger Calls (PC)

producent: Heavy Iron Studios

wydawca: THQ Inc.

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28października2004

18listopada2004

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych to jedna z dwóch gier komputerowych (obok Iniemamocni), przygotowanych w oparciu o film animowany pod tym samym tytułem, firm Disney i Pixar. Koncerny te specjalizują się w produkcji filmów animowanych dla dzieci, z czego najgłośniejszymi dziełami są między innymi Gdzie jest Nemo oraz Potwory i Spółka. Opisywana tu produkcja zalicza się gatunku gier przygodowych. Warstwa fabularna naturalnie opiera się na filmie, czyli naszpikowanej humorem historii o pewnej rodzinie superbohaterów. Owa familia składa się z supersilnego Pana Iniemamocnego, jego żony Elastyny o elastycznym ciele, córki Wioli mogącej stać się niewidzialną i posiadającej zdolność tworzenia pola magnetycznego oraz superszybkiego syna Maksa. To właśnie wykorzystanie owych mocy jest tematem Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych. W sumie na gracza czeka dziesięć mini-gier w jakich musi wziąć udział. Każda z nich wymaga maksymalnego skupienia i wykazania się szybkością i zręcznością na miarę tytułowych Iniemamocnych. Ponadto, prócz tego w Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych czekają na nasz liczne niespodzianki, takie jak: najlepsze fragmenty z filmu, obrazki do kolorowania, tapety i wygaszacze ekranu.

Opracowanie graficzne stoi tu na najwyższym, światowym poziomie – dzieło studia Heavy Iron łudząco przypomina produkcję kinową, co jest oczywiście niezaprzeczalnym plusem. Wartym podkreślenia elementem jest także ścieżka dźwiękowa, w całości zlokalizowana przez rodzimego wydawcę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 110 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych

Klasyfikacja PEGI Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 266 MHz
  • 64 MB RAM
  • karta grafiki 8MB
  • 276 MB HDD
Iniemamocni zaczynają podbijać Amerykę Północną
Iniemamocni zaczynają podbijać Amerykę Północną

wiadomość2 listopada 2004

THQ, Pixar Animation Studios oraz Disney Interactive we wspólnej informacji prasowej poinformowały, że dwie gry związane z filmową produkcją o tym samym tytule wylądowały już na półkach sklepowych za wielką wodą.