Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCGBA
Okładka Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (PC)

Scooby Doo 2: Potwory na gigancie

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed jest zręcznościówką z elementami przygodowymi, powstałą na kanwie pełnometrażowego filmu pod tym samym tytułem (kontynuacja kinowego obrazu w reżyserii Raja Gosnella, wyświetlanego po raz pierwszy w 2002 roku).

Zręcznościowe | przygodowe gry akcji

Okładka Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (PC)

producent: AWE Productions

wydawca: THQ Inc.

wydawca PL: CD Projekt S.A.

data premiery gry:

3mar2004

PC

16mar2004

GBA
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed jest zręcznościówką z elementami przygodowymi, powstałą na kanwie pełnometrażowego filmu pod tym samym tytułem (kontynuacja kinowego obrazu w reżyserii Raja Gosnella, wyświetlanego po raz pierwszy w 2002 roku). Autorzy programu zrealizowali wcześniej kilka produktów z popularnym psem Scoobym w roli głównej - np. Scooby-Doo: Night of 100 Frights (platformy Sony PlayStation 2 i Nintendo GameCube). Jako koordynatorzy projektu wystąpili fachowcy ze słynnej hollywoodzkiej wytwórni Warner Bros.

Oprócz sympatycznego czworonoga, w wirtualnej rzeczywistości oglądamy również innych znanych bohaterów (np. Shaggy, Daphne, Fred i Velma) oraz mnóstwo upiornych potworów i straszliwych zjaw. Naczelne zadanie użytkownika, to zdemaskowanie tajemniczego Ducha Pterodaktyla. Natomiast akcja została podzielona na dwadzieścia epizodów (lokacje rodem ze srebrnego ekranu) w ramach pięciu odmiennych środowisk graficznych. Dodatkowo developerzy zaimplementowali szesnaście mini-gier i dwa tryby prowadzenia zabawy (Arcade Mode i Story Mode).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 371 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Gry podobne do Scooby Doo 2: Potwory na gigancie

Klasyfikacja PEGI Scooby Doo 2: Potwory na gigancie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Scooby Doo 2: Potwory na gigancie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Procesor Pentium II 400MHz
  • 128 MB RAM
  • karta grafiki 32MB
  • 600MB HDD
Scooby-Doo raz jeszcze?

wiadomość3 grudnia 2004

Scooby-Doo, Kudłaty, Fred, Velma i Daphne to znani bohaterowie telewizyjnych kreskówek. Ostatnio spotkać z nimi mogliśmy się w grze zręcznościowo-przygodowej pt. Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed, za której realizację odpowiada koncern THQ. Według informacji zawartych na stronach organizacji ESRB, już niebawem pojawi się kolejna gra z sympatycznym Scooby-Doo w roli głównej.

Scooby Dooby Doo !!

wiadomość23 marca 2004

Wszystkich miłośników strachliwego psa Scooby'ego oraz jego chyba jeszcze bardziej zastrachanego kumpla, Shaggy'ego, zapraszam do odwiedzin przeprojektowanej i ponownie uruchomionej strony ScoobyDoo.com. Czeka tam na was pierwszy rozdział tajemniczej przygodówki Scooby-Doo: Horror on the High Seas.

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed - o fabule i samej grze słów kilka

wiadomość18 marca 2004

Włodarze firmy THQ podali wczoraj do informacji publicznej wiadomość, iż zakończenie fabuły zawartej w najnowszej grze opowiadającej o przygodach Scoobiego i jego paczki, tj. Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed, będzie różniło się w pewnym stopniu od tej zawartej w obrazie Warner Bros. Pictures noszącym ten sam tytuł. Jednak, aby tak rzeczywiście się stało należy wpisać w grze odpowiedni kod, który pojawi się podczas napisów końcowych filmu a dokładniej rzecz mówiąc w momencie, kiedy pokazany zostanie Scooby Doo grający na konsoli GBA. Działanie to powinno o „kilka” chwil przedłużyć czas spędzony nad tą grą familijną. (Kod działać będzie zarówno na komputerach osobistych klasy PC jak i konsolach Game Boy Advance)

PC
GBA