Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka The Feeble Files (PC)

Flojd PC

The Feeble Files

Poznaj zabawnego ufoludka Flojda, żyjącego na totalitarnej planecie, którego przeznaczeniem jest dokonanie rewolucji wraz z piękną Dolores.

Przygodowe

PC Windows
Okładka The Feeble Files (PC)

producent: Adventure Soft

wydawca: Adventure Soft

wydawca PL: CODA

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15września1998

15czerwca1999

pudełko PL

Pełna dowcipu i humoru gra przygodowa opowiadająca historię przypadkowego bohatera o imieniu Flojd. Jest on najzwyklejszym w świecie Obcym, choć jego skóra jest szarawa, zamiast być normalnie zielona. Świat w którym rozgrywa się historia to znana nam utopia, gdzie ludzie mówią do siebie per "obywatelu", a władzę sprawuje wszechpotężny OmniMózg.

Pracą Flojda jest nudne wypalanie w zbożu śladów lądowania UFO. Któregoś dnia w jego spokojną egzystencję wkracza piękna Dolores, prosząc Flojda o dostarczenie zwykłej przesyłki w pewne miejsce. Oczywiście okazuje się, że przesyłka wcale nie jest zwykła, a Dolores jest ściganą po Wszechświecie rewolucjonistką, co radykalnie zmienia życie naszego bohatera.

W grze całość sterowana jest za pomocą myszki i prawie w ogóle nie trzeba używać klawiatury, dzięki czemu sposób rozgrywki jest bardzo prosty. Dodatkowo towarzyszy nam Wyrocznia, futurystyczny zegarek na rękę, który zapamiętuje wszystkie misje i wydarzenia, a także posiada zapisaną wiedzę na temat otaczającego bohatera świata. Od Wyroczni można otrzymać również pewne podpowiedzi dotyczące zadań. W grze oprócz głównej historii napotkamy wiele dodatkowych mini-gier, na przykład w wirtualnym salonie gier wideo.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 4 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 172 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39 PLN

Wymagania wiekowe The Feeble Files

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Flojd

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 233MHz
  • 32MB RAM