Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS
Okładka The Cheetah Girls: Passport to Stardom (NDS)

The Cheetah Girls: Passport to Stardom NDS

Prosta gra muzyczno-zręcznościowa, bazująca na filmie "The Cheetah Girls: One World". Podróżujemy po świecie, uczestnicząc w serii pokazów muzycznych i modnie ubierając widoczne na ekranie bohaterki.

Towarzyskie | seriale TV | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka The Cheetah Girls: Passport to Stardom (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

13sierpnia2008

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Cheetah Girls: Passport to Stardom to gra muzyczna, przygotowana z myślą o przedstawicielkach żeńskiej części społeczeństwa. Opisywany produkt bazuje zarówno na serii książek autorstwa Deborah Gregory, jak również pełnometrażowych filmach z cyklu The Cheetach Girls, wyprodukowanych przez wytwórnię Disney’a. Jedyną platformą docelową dla Passport to Stardom jest przenośna konsola Nintendo DS.

Akcja omawianej produkcji rozpoczyna się niedługo po wydarzeniach przedstawionych w filmie The Cheetah Girls: One World. W grze pojawiają się główne bohaterki kinowej produkcji, czyli Aqua, Chanel i Dorinda. Gracz towarzyszy dziewczynkom w ich zwariowanych przygodach, podróżując po świecie. Przedstawiane w grze wydarzenia toczą się w dziewięciu głównych lokacjach, zlokalizowanych w trzech różnych państwach. Mowa tu o Indiach (Mumbai), Hiszpanii (Barcelona) oraz Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork).

Głównym zajęciem gracza jest przystępowanie do konkursów tanecznych oraz zabaw muzycznych. Gra jest w tym przypadku obsługiwana wyłącznie przy użyciu stylusa. W taki właśnie sposób wprawia się tancerki w ruch lub wystukuje właściwy rytm. Wygrywanie kolejnych zawodów równoznaczne jest z pozyskiwaniem cennych nagród. Są to między innymi nowe elementy ubioru, które stają się dostępne dla każdej z trzech głównych bohaterek. Zabawa wzbogacana jest szeregiem prostych mini-gier zręcznościowych.

Passport to Stardom oferuje pełne wsparcie dla usługi DGamer, ułatwiającej komunikację pomiędzy graczami. Po zalogowaniu na odpowiedniej stronie można tworzyć własne profile postaci, włącznie z trójwymiarowymi avatarami. Możliwe jest także dokonywanie wymiany pozyskanych w trakcie gry przedmiotów.

Oprawa wizualna omawianej produkcji jest bardzo uproszczona. Na uwagę zasługuje natomiast warstwa dźwiękowa, gdyż na potrzeby gry zawarto szereg piosenek znanych z filmu The Cheetah Girls: One World.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Gry podobne do The Cheetah Girls: Passport to Stardom

Wymagania wiekowe The Cheetah Girls: Passport to Stardom

odpowiednia dla każdego wieku