Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka TerRover (PS3)
OkładkaTerRover (PS3)

TerRover PS3

TerRover to wyprodukowana przez ekipę deweloperską Creat Studio zręcznościówka, wzbogacona o elementy gry logicznej. Gracz kieruje niewielkim łazikiem, przemierzając surrealistyczne plansze, unikając pułapek i próbując dotrzeć do celu podróży.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TerRover Premiera PS3

7września2010

producent: Creat Studios wydawca: Sony Interactive Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do TerRover

Super Stardust HD

PixelJunk Shooter

Nimbus

TerRover jest połączeniem gry zręcznościowej oraz logicznej. Zasiadamy za sterami tytułowego łazika, przemierzając wiele surrealistycznych środowisk z zamiarem dotarcia do celu. Opisywany produkt opracowano z myślą o użytkownikach sieciowej usługi PlayStation Network.

Producent oddał do naszej dyspozycji ponad czterdzieści poziomów, cechujących się stopniowo rosnącym poziomem trudności. Za każdym razem musimy we właściwy sposób wykorzystywać możliwości łazika, umiejętnie operując pedałem gazu, korzystając z zalet wynikających z zamontowania gąsienic czy też używając dostępnych broni. Kolejne poziomy są usiane pułapkami w postaci przepaści, różnorakich cieczy czy ogromnych kolców. Niejednokrotnie trzeba jednak wykorzystywać otoczenie do własnych potrzeb, na przykład poprzez zatrzymanie się na ruchomym elemencie i użycie go w postaci windy. Przez cały czas należy też mieć na uwadze szereg dodatkowych czynników, między innymi prawo grawitacji.

Oprócz zaliczania kolejnych plansz w trybie dla pojedynczego gracza możemy również sprawdzić swoje umiejętności w trybach sieciowych, bawiąc się z maksymalnie trzema innymi graczami. Swoje najlepsze rezultaty możemy podsyłać do ogólnoświatowych rankingów, a także zająć się odblokowaniem kilku trofeów.

Akcja gry rozgrywa się w dwuwymiarowym otoczeniu i jest obserwowana z boku. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim fakt, iż zmagania prowadzimy w pięciu zróżnicowanych środowiskach, między innymi na obszarach pokrytych lodem, wewnątrz ogromnych pracujących maszyn czy w gęstej dżungli.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI TerRover

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

TerRover Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network