Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS5PS4SwitchXONEXSX
Okładka Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants (PC)
OkładkaTeenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants (PC)

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants

TMNT Arcade: Wrath of the Mutants

Wywodząca się z automatów gra beat 'em up w 2,5D, bazująca na serialu animowanym stacji telewizyjnej Nickelodeon. W Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants wcielamy się w popularne żółwie i w pojedynkę lub w lokalnej kooperacji mierzymy się z ich antagonistami.

Akcji | seriale animowane | beat 'em up | na 2 osoby | 2.5D | kooperacja | side-scroll | podzielony/wspólny ekran | Xbox Play Anywhere

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants Premiera

23kwi2024

PC PS4 XONE Switch PS5 XSX

producent: Cradle Games wydawca: GameMill Entertainment

Gry podobne do Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Streets of Rage 2

Fighting Force

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants to produkcja z gatunku beat 'em up, a zarazem port gry z 2017 roku powstałej z myślą o automatach. Nowa edycja opracowana została przez firmy Raw Thrills oraz Cradle Games. Doczekała się przy tym dodatkowej zawartości.

Fabuła

Tytuł skupia się na losach zmutowanych żółwi, które zwalczają przestępczość w Nowym Jorku. Bohaterska czwórka – Leonardo, Raphael, Donatello i Michelangelo – staje naprzeciw ich starego wroga Shreddera oraz jego armii kryminalistów. W swych zmaganiach mogą liczyć na pomoc mistrza Splintera i przyjaciółki April O'Neil.

Gameplay

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants to dynamiczna produkcja, w której wcielamy się w postać jednego ze słynnych żółwi i oczyszczamy ulice miasta z przestępców. Każdy z dostępnych bohaterów korzysta ze swoich charakterystycznych broni, a także unikatowych ataków zdolnych powalić wielu wrogów. Podczas starć możemy wezwać na pomoc sojuszników (m.in. Metalheada czy Leatherheada), którzy wykonają specjalne uderzenie.

W toku gry odwiedzamy różnorodne lokacje, wśród których znalazły się m.in. Coney Island oraz Wymiar X. Natkniemy się w nich na przedmioty leczące elementy otoczenia, które możemy zniszczyć, np. wybuchające beczki. Niektóre etapy przemierzamy w niestandardowy sposób, np. korzystając z lewitujących desek do przemieszczania się po kanałach.

W Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants nie brakuje również pojedynków z bossami – w tej roli występują antagoniści dobrze znani fanom marki, czyli Bebop, Rocksteady, Baxter Stockman, Krang czy Shredder.

Tryby gry

W Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants możliwa jest zabawa zarówno w pojedynkę, jak i w ramach kooperacji na wspólnym ekranie. Wzorem oryginału z 2017 roku, w rozgrywce łącznie może wziąć udział czworo użytkowników.

Oprawa

Pod względem audiowizualnym tytuł czerpie wzór z animowanego serialu TMNT: Wojownicze Żółwie Ninja wyprodukowanego przez Nickelodeon Animation Studio. W grze usłyszeć możemy aktorów znanych z tej produkcji, w tym Setha Greena, Seana Astina, Rob Paulsena oraz Grega Cipesa

Ostatnia modyfikacja 19 kwietnia 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Teenage Mutant Ninja Turtles Arcade: Wrath of the Mutants Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-3570
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 1050
  • 7 GB HDD
  • Windows 10/11 64-bit
PC
PS4
PS5
XONE
XSX
Switch