Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS2GCN
Okładka Tak and the Power of Juju (GCN)

Tak and the Power of Juju

Szaman voodoo ma ważną misję do spełnienia. Otóż musi odnaleźć zaczarowane amulety, które to pomogą odzyskać utraconą moc pewnej księżniczce. Mnóstwo kolorowej i radosnej grafiki, feeria barw i tony spontanicznego poczucia humoru.

Zręcznościowe

Okładka Tak and the Power of Juju (GCN)

data premiery gry:

15paź2003

PS2 GCN
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kolejna platformówka na PlayStation oraz GameCube'a. W grze pod tytułem „Tak and the Power of Juju” gracz wciela się w sympatycznego szamana voodoo, który musi odnaleźć magiczne Kamienie Księżyca. Talizmany te posłużą do przywrócenia czarodziejskiej mocy pewnej księżniczce.

Gra przepełniona jest kolorową, radosną grafiką. Oprawa ta wykonana jest na wysokim poziomie, zarówno pod względem ilości różnorakich elementów architektonicznych jak i płynnej oraz plastycznej animacji. Specyficznego humoru gracz uświadczy tu co najmniej kilka ton przemierzając 11 rozbudowanych poziomów, pełnych niebezpieczeństw oraz przeszkód do pokonania. Zagadek do rozwiązania o zróżnicowanym stopniu trudności także w tej produkcji nie brakuje. W wykonywaniu naszej misji chętnie służą pomocą napotkane zwierzęta oraz roślinki. Co jakiś czas gracz ma możliwość przywołania specjalnych mocy JuJu, które szczególnie przydają się w najniebezpieczniejszych momentach, kiedy to życie szamana wisi na włosku.

Gra jest skierowana przede wszystkim do najmłodszych użytkowników konsol, jednak nawet ci starsi, którzy preferują gry pokroju „Jak and Dexter” poczują się jak u siebie w domu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 2,6 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Tak and the Power of Juju

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PS2
GCN