Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Taichi Panda (AND)
OkładkaTaichi Panda (AND)

Taichi Panda

Mobilna gra hack-and-slash z elementami MMORPG, za której powstanie odpowiada chińskie studio Snail Games. Akcja Taichi Panda osadzona została w fantastycznym świecie Avzar, nad którego bezpieczeństwem czuwa potężny prorok Vallar oraz jego uczennica Aria.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | PvP | dungeon-crawler | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Taichi Panda Premiera

4mar2015

iOS

18mar2015

AND

Gry podobne do Taichi Panda

Iesabel

Battleheart Legacy

Dragon Nest: Labyrinth

Taichi Panda to mobilna gra akcji z elementami MMORPG, utrzymana w stylistyce dungeon crawlera. Za jej powstanie odpowiada chińskie studio Snail Games, znane w Państwie Środka głównie za sprawą swoich gier przeglądarkowych. Gra ukazała się pierwotnie w Chinach oraz na Facebooku, by w końcu trafić w ręce użytkowników urządzeń przenośnych na całym świecie.

Akcja gry osadzona jest w fantastycznym świecie Avzar, nad którego bezpieczeństwem czuwają: potężny prorok Vallar i jego uczennica Aria. Niestety pewnego dnia mistrz zostaje porwany przez tajemniczego Mrocznego Księcia, a równowaga między siłami dobra i zła zostaje zachwiana. Jak łatwo się domyśleć, zadaniem graczy będzie pomóc Arii w uwolnieniu Vallara i wyzwoleniu Avzaru spod panowania ciemnych mocy.

Mimo dość oczywistego nawiązania do popularnej kreskówki Kung-Fu Panda, produkcja Snail Games nie ma nic wspólnego z dziełem studia DreamWorks i z powstałymi na jego podstawie grami. Taichi Panda to bowiem przeznaczony raczej dla starszych graczy miks gry akcji i RPG, w którym możemy wcielić się w jedną z postaci, reprezentujących trzy odmienne klasy: wojownika, zabójcy oraz mnicha. A są nimi: mistrz wschodnich sztuk walki – miś o imieniu Pan Da, bohaterski rycerz Lulandore oraz poszukiwaczka skarbów Lauren Catcher.

Zabawa sprowadza się do przemierzania kolejnych lokacji krainy Avzar (głównie lochów) i eliminowania przeciwników, takich jak gobliny, bandyci i demony. W razie kłopotów w walce, każdy z protagonistów może też wezwać na pomoc tzw. War Peta – czyli zwierzaka, który wspomoże nas w boju. Każda z klas postaci w grze dysponuje swoim własnym drzewkiem rozwoju, a w miarę zdobywania doświadczenia odblokowujemy kolejne przydatne zdolności specjalne i zwiększamy statystyki bohatera, czyniąc go silniejszym i bardziej odpornym na ciosy wroga. Spore znaczenie ma także dobór odpowiedniego ekwipunku, broni i pancerzy, które zdobywamy podczas eksploracji krainy.

Taichi Panda rozpowszechniana jest w typowym modelu free-to-play z mikropłatnościami. Oprócz głównego wątku fabularnego, gra oferuje także możliwość zabawy wieloosobowej. Na arenach PvP możemy rywalizować zarówno jeden na jednego, jak i w drużynach 3 na 3 graczy. Tytuł charakteryzuje się wysokiej jakości, w pełni trójwymiarową oprawą graficzną, ciesząc oko licznymi efektami wizualnymi.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Taichi Panda: 12+

iOS
AND