Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Szkolka dla zwierzat (PC)

Szkółka dla zwierząt PC

Szkolka dla zwierzat

Produkt dla młodszych graczy, w którym tresujemy psy, koty, konie i wiele innych gatunków. Zwierzaki szkolimy między innymi pod kątem zwiększenia posłuszeństwa wobec właściciela czy wykształcenia właściwych nawyków.

Towarzyskie

PC Windows
Okładka Szkolka dla zwierzat (PC)

wydawca: 1C / Cenega

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2listopada2007

13listopada2009

pudełko PL

Gra opracowana z myślą o młodszych użytkownikach komputerów osobistych, w której zajmujemy się prowadzeniem tytułowego ośrodka. Całość cechuje się silnie naznaczonymi walorami edukacyjnymi, a to dlatego, iż młody gracz staje przed możliwością poznania zasad tresury zwierząt oraz podstawowych reguł ich hodowli w warunkach domowych.

W trakcie zabawy do naszej szkółki zgłaszają się osoby będące w posiadaniu psów, kotów, papug, koni, różnorakich gryzoni, a nawet osiołków. Naszym głównym zadaniem jest udzielanie im wsparcia w wytrenowaniu zwierzaków, między innymi pod kątem zwiększenia posłuszeństwa wobec właściciela czy wykształcenia właściwych nawyków (np. korzystania z kuwety w przypadku kotów).

Tresura jest w grze procesem kilkustopniowym i wymagającym sporej cierpliwości od użytkownika. Cały proces zawsze rozpoczynamy od nauczenia zwierzaka wykonywania prostych poleceń, a z czasem awansujemy do bardziej złożonych zadań. W miarę rozwoju rozgrywki i zdobywania coraz większej renomy zaczynają zgłaszać się do nas hodowcy z nietypowymi zleceniami, dotyczącymi między innymi wytrenowania psów do pomocy osobom niewidomym czy nauczenia czworonogów zabawnych sztuczek z myślą o występach w filmach.

Zmagania obserwujemy w pełni trójwymiarowym środowisku, a z racji maksymalnie uproszczonego interfejsu użytkownika do interakcji z widocznymi na ekranie zwierzakami wykorzystujemy w głównej mierze komputerową myszkę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 22,99 PLN

Gry podobne do Szkółka dla zwierząt

Wymagania wiekowe Szkolka dla zwierzat

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Szkółka dla zwierząt

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1.2 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB, 600 MB HDD, Windows 2000/XP