Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS2XBOX
Okładka SVC Chaos: SNK vs. Capcom (XBOX)

SVC Chaos: SNK vs. Capcom

SVC Chaos: SNK vs. Capcom to nic innego jak dobra bijatyka 2D, która jest doskonałą alternatywą dla trójwymiarowych mordobić i posiada wspaniały klimat rodem z dawnych lat. Gra jest tzw. crossoverem, w którym autorzy dali nam możliwość kontroli nad postaciami z gier obydwu firm.

Bijatyki | 2D | na 2 osoby | crossover

Okładka SVC Chaos: SNK vs. Capcom (XBOX)

data premiery gry:

7paź2004

XBOX

15kwi2005

PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

SVC Chaos: SNK vs. Capcom to nic innego jak dobra bijatyka 2D, która jest doskonałą alternatywą dla trójwymiarowych mordobić i posiada wspaniały klimat rodem z dawnych lat. Gra jest tzw. crossoverem, w którym autorzy dali nam możliwość kontroli nad postaciami z gier obydwu firm: Fatal Fury, Samurai Shodown, The King of Fighters i Street Fighter.

W grze znajdujemy trzy tryby zabawy: Arcade, Versus i Practice. Gracz może wybrać jeden z 8 poziomów trudności, który wpływa na Sztuczną Inteligencję przeciwników, sterowanych przez konsolę. Do naszej dyspozycji oddanych zostało razem 36 najlepszych postaci: 12 wojowników z pozycji Capcom takich jak Ken, Ryu, Guile, Chun-Li, Sagat i inni, po stronie SNK klasyczni awanturnicy jak Ryo, Kyo, Terry i Kasumi, a także 16 bossów i 4 ukrytych bohaterów. Każda z osób posiada pewną gamę specjalnych ruchów i combosów, które są przypisane standardowym przyciskom. Oczywiście wszystkie postaci posiadają też mnóstwo dodatkowych ruchów. Te specjalne kombinacje pozwalają nam zwiększyć siłę ofensywną, przez co nasze ataki stają się jeszcze bardziej widowiskowe i niszczycielskie. Podczas walki możemy blokować i kontrować, co w połączeniu z dynamiczną rozgrywką stanowi nie lada problem do opanowania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI SVC Chaos: SNK vs. Capcom

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe SVC Chaos: SNK vs. Capcom

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Europejczycy także zagrają w SNK VS. CAPCOM: SVC CHAOS
Europejczycy także zagrają w SNK VS. CAPCOM: SVC CHAOS

wiadomość8 listopada 2004

Jeszcze kilka tygodni temu mało prawdopodobne było, że SVC Chaos kiedykolwiek pojawi się na Starym Kontynencie. Na szczęście, niespełna dwa dni temu Ignition Entertainment oficjalnie oświadczył, że produkt wyląduje także na półkach europejskich sklepów.

PS2
XBOX