Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Sushi Academy (NDS)
OkładkaSushi Academy (NDS)

Sushi Academy NDS

Sushi Academy to gra skierowana do wszystkich miłośników kultury japońskiej. Zainteresuje także tych, którzy lubią dobrą kuchnię i nowe, egzotyczne potrawy.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sushi Academy Premiera NDS

29maja2009

pudełko PL

29maja2009

producent: Fresh Chicken Studio wydawca: CI Games / City Interactive wydawca PL: CI Games / City Interactive

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Sushi Academy to gra skierowana do wszystkich miłośników kultury japońskiej. Zainteresuje także tych, którzy lubią dobrą kuchnię i nowe, egzotyczne potrawy.

Gra opiera się na połączeniu egzotycznych składników z wielowiekową tradycją. Użytkownik uczy się jak przygotować sushi – tradycyjne danie, które wywodzi się z Japonii. Próbuje także skomponować różne potrawy, aby otrzymać ciekawy i kompletny zestaw. Warto podkreślić, iż w trakcie pracy nad tą grą konsultowano się z wybitnymi szefami kuchni i autorami podręczników o gotowaniu – propozycja ta jest na wysokim poziomie. Jeśli użytkownik nie posiada szerokiej wiedzy na temat sushi, ma możliwość skorzystania z bogatej encyklopedii. Co więcej, gracz może zrelaksować się grając w jedną z kilku kolorowych mini-gierek. Do wybory mamy trzy tryby rozrywki. Sushi Academy odpręża, a jednocześnie zmusza do kreatywnego myślenia. Zawiera interesujący i kompleksowy materiał edukacyjny, który może zainspirować do wypróbowania przepisów w prawdziwej kuchni.

Grafika jest ciekawa i kolorowa. Gracz może poczuć się jak w prawdziwej japońskiej kuchni. Ilość składników i detali jest zaskakująca.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.8 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sushi Academy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.