Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Strategic Command WWII: Assault on Communism (PC)

Strategic Command WWII: Assault on Communism PC

Assault on Communism to dodatek do rozbudowanej strategii turowej Strategic Command WWII: Global Conflict, skupiający się na walkach niemiecko-rosyjskich prowadzonych w latach 1941-1943.

To jest dodatek do gry Strategic Command: WWII Global Conflict.

Strategiczne | II wojna światowa | turowe

PC Windows
Okładka Strategic Command WWII: Assault on Communism (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2maja2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assault on Communism to oficjalny dodatek do rozbudowanej strategii turowej Strategic Command WWII: Global Conflict, który do działania wymaga wersji podstawowej gry. Tym razem autorzy skupili się na wątku inwazji wojsk osi na komunistyczną Rosję. Inwazji, która, jak wiemy, nie przebiegała tak, jak to zaplanowano.

Do naszej dyspozycji oddano kilka nowych kampanii, dających możliwość wzięcia udziału w walkach niemiecko-rosyjskich z okresu 1941-1943, takich jak operacja Barbarossa, operacja Fall Blau, Cytadela czy operacja Tajfun. Zestaw ten uzupełnia kampania Operation Kita-Go, w której ukazano alternatywną historię II wojny światowej.

Dodatek niesie ze sobą wszystkie usprawnienia, oddane do rąk graczy wraz z wersją Gold WWII: Global Conflict, takie jak odświeżony interfejs, usprawniony zoom i sztuczną inteligencję, nowe sloty, możliwość odwrotu, zwiad i morale armii. Do tego autorzy dodali dziesięć nowych typów jednostek, kolejne fazy rozmieszczania armii (w tym tryb auto-deploy) oraz zmienione zasady wsparcia.

Grać możemy w pojedynkę, bądź w wariancie multiplayer, korzystając z trzech dostępnych trybów: tradycyjnego, symultanicznego oraz e-mail, w którym rozkazy wydawane są za pośrednictwem poczty elektronicznej. Teren działań przedstawiony jest w dwóch wymiarach w rzucie izometrycznym. Poza drobnymi usprawnieniami silnika gry, grafika i wymagania sprzętowe nie uległy zmianie - dodatek uruchomią bez problemu wszyscy Ci, którzy grali w wersję podstawową.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Gry podobne do Strategic Command WWII: Assault on Communism

Wymagania wiekowe Strategic Command WWII: Assault on Communism

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Strategic Command WWII: Assault On Communism

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB
  • Windows XP/Vista/7