Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Star Trek Deep Space Nine: The Fallen (PC)
OkładkaStar Trek Deep Space Nine: The Fallen (PC)

Star Trek Deep Space Nine: The Fallen PC

Star Trek Deep Space Nine: The Fallen to wyprodukowana przez studio The Collective przygodowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP), oparta na motywach popularnego serialu telewizyjnego.

Przygodowe | TPP | science fiction | Star Trek | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Trek Deep Space Nine: The Fallen Premiera PC

16listopada2000

pudełko PL

29grudnia2000

producent: The Collective wydawca: Simon & Schuster Inc. wydawca PL: Lemon Interactive Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

The Fallen to przygodowa gra akcji, wykorzystująca ulepszoną wersję znakomitego silnika graficznego, pochodzącego z Unreal Tournament. Gra posiada nowatorski system dyspozycji wieloma postaciami jednocześnie, przez co można ją prowadzić na trzy sposoby: wcielając się w kapitana Sisko, major Kirę lub komandora Worfa. Zmyślny system kamer w przejrzysty sposób prezentuje grę z perspektywy trzeciej osoby, działając poprawnie, zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na otwartych przestrzeniach. Stworzony od podstaw system odwrotnej kinematyki i animacji szkieletowej zapewnia płynny ruch postaci. Zespół elementów odzwierciedlający mimikę twarzy pozwala na synchronizację ust z wymową w czasie rzeczywistym, co zwiększa dramatyzm interakcji między postaciami.

Fabuła rozpoczyna się gdy rasa Pah, niegdyś potężnych obcych, skazanych na wygnanie, zamierza powrócić. Kluczami do odkrycia i ujarzmienia ich mocy są trzy starożytne Czerwone Kamienie. Wyścig po Kamienie trwa pomiędzy naszą drużyną - kapitanem Sisko, majorem Kirą i komandorem Worfem, a grupą wrogich sił, które używają mocy Pah, by podporządkować sobie Kwadrant Alfa i wszystkich jego mieszkańców. Musimy dotrzeć do celu wykonując misje, czasem wymagające użycia brutalnej siły, a innym razem umiejętności skradania się, zwinności i współdziałania zespołowego. Bardzo pomocny jest również szeroki asortyment broni i gadżetów. The Fallen w ciekawy sposób odtwarza znajome lokacje z Deep Space Nine i U.S.S. Defiant, jak też pokazuje mnóstwo nowych miejsc - włącznie z bajorańskim klasztorem, tajną bazą wojskową Kardasjan, wrogą obcą dżunglą i obozem jenieckim Jem'Hadar.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 134 głosów czytelników.

Star Trek Deep Space Nine: The Fallen cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Star Trek Deep Space Nine: The Fallen: 16+

Star Trek Deep Space Nine: The Fallen Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D