Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Star Trek: Away Team (PC)

Star Trek: Away Team PC

Star Trek: Away Team to gra strategiczna/akcji osadzona w realiach świata Star Trek Next Generation w której przejmujemy kontrolę nad oddziałem świetnie wyszkolonych specjalistów.

Akcji | science fiction | widok izometryczny | Star Trek

PC Windows
Okładka Star Trek: Away Team (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15marca2001

7maja2001

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Trek: Away Team to strategiczna gra akcji osadzona w realiach świata Star Trek Next Generation, w której przejmujemy kontrolę nad oddziałem świetnie wyszkolonych specjalistów. Naszą misją jest wykrycie źródła biologicznych zanieczyszczeń, zagrażających istnieniu nie tylko Federacji, ale również Klingonów, Romulan i Borga. W tym celu musimy stworzyć oddział składający się z trzech do sześciu specjalistów i wykonać szereg niebezpiecznych zadań. Do wyboru mamy ludzi wyszkolonych w pięciu dziedzinach: medycynie, energetyce, zarządzaniu, ochronie i naukach ścisłych; a każdy z nich posiada inne umiejętności i przedmioty konieczne do zakończenia misji.

Nasze zadanie polegać będzie na właściwym przydzieleniu ludzi do określonych zadań i kierowaniu nimi w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać ich umiejętności oraz doświadczenie. Do wykonania jest 18 misji, podczas których można spotkać postacie znane z filmu np.: Ambasadora Worfa czy też komandora Data. Do dyspozycji mamy bogaty asortyment broni, od standardowego fazera począwszy na zaawansowanym technologicznie uzbrojeniu zakończywszy. Gra wprowadza również wiele nowych, wcześniej nieznanych elementów, np. Infiltrator Ship - statek, który dzięki technologii holografu może naśladować inne obiekty latające. Rozgrywka wieloosobowa umożliwia zabawę w trybie cooperative.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 6  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,9 / 10 na podstawie 65 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 189 PL PLN

Wymagania wiekowe Star Trek: Away Team

12+

Wymagania sprzętowe Star Trek: Away Team

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
Nadchodzi MMORPG osadzony w uniwersum Star Trek?
Nadchodzi MMORPG osadzony w uniwersum Star Trek?

wiadomość7 września 2004

Fani wykryją wszystko, przed fanami nic się nie ukryje! Pomimo faktu, iż na oficjalnej witrynie Star Trek widnieje sporej wielkości obrazek, zapowiadający powstanie kolejnej gry związanej z tym uniwersum, redaktorzy witryny Sci-Fi: Universe postanowili dokładniej zbadać sprawę, zanim jakiekolwiek oficjalne doniesienia ujrzą światło dzienne. I, co tu dużo ukrywać, zrobili to bardzo skutecznie.

Jeszcze jedna gra trafiła dziś do tłoczni

wiadomość9 marca 2001

Wygląda na to, że lekki marazm, jaki zapanował na początku roku jeśli chodzi o nowe gry, powoli dobiega końca. Dziś do tłoczenia trafiła jeszcze jedna ciekawa gra – Star Trek: Away Team, wydawany przez Activision.