Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Farscape: The Game (PC)

Farscape: The Game PC

Farscape to przeniesienie na ekrany naszych domowych komputerów znanej i bardzo popularnej na zachodzie serii telewizyjnej o tym samym tytule.

Przygodowe | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka Farscape: The Game (PC)

producent: Red Lemon

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9sierpnia2002

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Futurystyczna gra akcji stworzona na podstawie znanego i popularnego serialu telewizyjnego. Podobnie jak w wersji filmowej przenosimy się do przyszłości, gdzie prowadzimy grupkę kosmicznych renegatów (Aeryn, Zhaan, D'Argo, Chiana, Rygel oraz głównego bohatera serialu, amerykańskiego astronautę Johna Crichtona) podróżujących w przestrzeni okrętem Moya. Akcja Farscape zaczyna się z chwilą, gdy Moya awaryjnie ląduje na małej planecie, gdzieś na krańcach wszechświata i cała załoga zostaje wplątana w wielką wojnę.

Teraz musimy wyprowadzić naszą grupę z szeregu kłopotów, zażegnać zagrażające całej galaktyce niebezpieczeństwo i przywrócić jej stabilność. Każda z postaci posiada swoje indywidualne zdolności i współczynniki. Posługuje się też wieloma rodzajami broni, przedmiotami i gadżetami. Gra posiada trójwymiarową oprawę graficzną, a całą rozgrywkę obserwujemy w izometrycznej perspektywie.

Zobacz pełny opis gry

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Farscape: The Game

12+

Wymagania sprzętowe Farscape: The Game

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Farscape w sprzedaży

wiadomość9 sierpnia 2002

Firma Simon & Schuster podała do wiadomości publicznej informację, że rozpoczęła sprzedaż gry Farscape na terenie Stanów Zjednoczonych.

Demo Farscape

wiadomość30 lipca 2002

Farscape to futurystyczna gra akcji stworzona na podstawie znanego i popularnego serialu telewizyjnego. Podobnie jak w wersji filmowej przenosimy się do przyszłości, gdzie prowadzimy grupkę kosmicznych renegatów (Aeryn, Zhaan, D'Argo, Chiana, Rygel oraz głównego bohatera serialu, amerykańskiego astronautę Johna Crichtona) podróżujących w przestrzeni okrętem Moya.

Farscape: The Game ozłocony

wiadomość29 lipca 2002

Wydawnictwo Simon and Schuster Interactive poinformowało, iż zakończono pracę nad Farscape: The Game i produkt pojawi się w sprzedaży w przyszłym tygodniu. Gra oparta jest o znany serial telewizyjny pod tym samym tytułem, którego akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Grupa kosmicznych renegatów, pod dowództwem Johna Crichtona, ląduje swoim statkiem kosmicznym na nieznanej planecie w odległym zakątku wszechświata...