Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka Sports Hero (AND)

Sports Hero

Mobilna zręcznościówka sportowa opracowana przez warszawskie studio Cherrypick Games, znane z takich tytułów jak Touchdown Hero czy Must Deliver. Sports Hero umożliwia zabawę w sześciu różnych dyscyplinach.

Sportowe | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe

Okładka Sports Hero (AND)

data premiery gry:

3sie2016

iOS

4sie2016

AND

Sports Hero to wydana na platformę iOS i AND sportowa zręcznościówka. Opracowało ją zlokalizowane w Warszawie studio Cherrypick Games, znane z takich tytułów jak Touchdown Hero czy Must Deliver.

Mechanika

Opracowane z myślą o mobilnym systemie iOS i AND Sports Hero nie koncentruje się tylko na jednym sporcie. Autorzy pozwolili nam bawić się w sześciu różnych dyscyplinach. Możemy rywalizować w biegu na sto metrów sprintem, podnoszeniu ciężarów, rzucie oszczepem, pływaniu na dystansie pięćdziesięciu metrów, biegu przez płotki oraz skoku w dal. Każda z tych kategorii ma postać odmiennej minigierki zręcznościowej. Przykładowo, w biegu musimy odpowiednio szybko i dokładnie dotykać ekranu, a w podnoszeniu ciężarów właściwie balansować smartfonem lub tabletem.

Na początku zabawy nie mamy dostępu do większości dyscyplin i musimy odblokować je, osiągając sukcesy sportowe. Odbywa się to w ramach systemu doświadczenia, przydzielającego punkty po każdej rozgrywce, co pozwala awansować na coraz wyższe poziomy i tym samym uzyskiwać dostęp do kolejnych konkurencji.

Odblokowanie nowej dyscypliny nie oznacza jednak, że porzucamy stare. Możemy dalej doskonalić w nich nasze umiejętności, powoli awansując na pięciopoziomowej ścieżce kariery. Każdy kolejny poziom sprawia, że dostajemy większą liczbę punktów i tym samym ułatwia zajęcie miejsca na podium.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że autorzy umieścili w swoim dziele sporo ukrytych niespodzianek, które możemy odkryć, dokładnie badając otoczenie na różnych ekranach. Przykładowo, wielokrotne dotknięcie szafki w menu głównym aktywuje zabawną animację.

Tryby gry

Sports Hero oferuje dwa podstawowe tryby zabawy. Możemy bawić się samotnie, rywalizując z zawodnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, ale istnieje także opcja zmierzenia się z innymi graczami w ramach potyczek multiplayer.

Kwestie techniczne

Gra została wykonana w typowym dla studia Cherrypick Games stylu, oferującym rozpikselowaną oprawę i humorystyczne podejście do tematyki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Sports Hero

Wymagania wiekowe Sports Hero

odpowiednia dla każdego wieku

Sports Hero - polska gra mobilna od autorów Must Deliver i Touchdown Hero
Sports Hero - polska gra mobilna od autorów Must Deliver i Touchdown Hero

wiadomość12 sierpnia 2016

Do dystrybucji w usługach App Store i Google Play trafiło Sports Hero, czyli gra sportowa autorstwa warszawskiego studia Cherrypick Games.

iOS
AND