Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweXONEPCSwitchPS4
Okładka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake (XONE)
OkładkaSpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake (XONE)

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Trójwymiarowa platformówka na licencji słynnego serialu Nickelodeon. W SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake wcielamy się w tytułowego bohatera próbującego ocalić świat przed katastrofą, którą nieumyślnie spowodował.

Zręcznościowe | TPP | seriale animowane | platformówki 3D | humorystyczne | Find Your Next Game

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake Premiera

E3 2021

SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake to gra platformowa autorstwa studia Purple Lamp, wydana przez THQ Nordic. Tytuł oparty jest na licencji jednego z najpopularniejszych seriali Nickelodeon, SpongeBob Kanciastoporty.

Fabuła

Akcja gry ma miejsce w uniwersum znanym z serialu. SpongeBob i jego najlepszy przyjaciel Patryk na skutek nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności wchodzą w posiadanie spełniających życzenia Syrenich Łez. Jako że bohaterowie nie grzeszą inteligencją, ich życzenia otwierają portale do innych światów, zagrażając strukturze multiwersum. SpongeBob i Patryk mają za zadanie zwiedzić każdy nowo otwarty Świat Życzeń i naprawić swój błąd, nim będzie za późno.

Mechanika

SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake jest trójwymiarową grą platformową, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Jako tytułowy bohater przemierzamy siedem różnorodnych światów opartych na różnych motywach: prehistorii, dzikim zachodzie, średniowieczu, halloween. Grając, odblokowujemy umiejętności zwiększające naszą mobilność, takie jak bujanie się na haczykach lub kopnięcie w powietrzu. Gra ma do zaoferowania ponad trzydzieści alternatywnych kostiumów dla głównego bohatera.

Tryby gry

Gra oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake może pochwalić się ładną, trójwymiarową oprawą graficzną od razu przywodzącą na myśl serial animowany. Głosów w grze udzieliła oryginalna obsada aktorska, np. Clancy Brown w roli Pana Kraba. Soundtrack zawiera ponad sto piosenek z oryginalnego serialu.

Tryb gry: single player  

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake cena w dniu premiery: 149,90 PLN

Wymagania wiekowe SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
PS4
XONE
Switch