Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Speedway Liga: Dodatek Druzynowy 2010 (PC)
OkładkaSpeedway Liga: Dodatek Druzynowy 2010 (PC)

Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010 PC

Speedway Liga: Dodatek Druzynowy 2010

Dodatek Drużynowy 2010 to pierwsze oficjalne rozszerzenie do symulatora zawodów żużlowych Speedway Liga. Wprowadza ono m.in. nowe zasady rozgrywania pojedynków na torze, a także tryb zabawy drużynowej.

To jest dodatek do gry Speedway Liga.

Symulacje | żużel | motocyklowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010 Premiera PC

11maja2010

pudełko PL

11maja2010

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010

FIM Speedway Grand Prix

FIM Speedway Grand Prix 3

FIM Speedway Grand Prix 2

Niemal dokładnie rok po premierze gry Speedway Liga jej producent i wydawca – wrocławska firma Techland – przygotował pierwsze rozszerzenie. Dodatek Drużynowy 2010 w dużej mierze stanowi odpowiedź na sugestie fanów dotyczące tego jak powinna wyglądać symulacja czarnego sportu.

Zmieniono przede wszystkim zasady przeprowadzania meczy żużlowych. Twórcy rozszerzenia postawili na większe znaczenie strategii w rywalizacji na torze. Odstąpiono od pomysłu bezkolizyjnej jazdy w trybie rozgrywki wieloosobowej (zaczerpniętego z serii Trackamania), który okazał się jednym z największych mankamentów podstawowej wersji gry. Zarówno w prawdziwym, jak i w wirtualnym żużlu bardzo ważnym elementem taktycznym jest umiejętność blokowania (a czasem wręcz taranowania) przeciwnika. Możliwość zderzenia, wykluczającego z dalszego udziału w pojedynku, narzuciła też konieczność bardziej przemyślanej jazdy, a samej grze dodała więcej emocji i realizmu.

Tryb multiplayer wzbogacony został także o wyczekiwaną opcję wyścigów drużynowych. Może w nich brać udział maksymalnie czterech graczy podzielonych na dwa zespoły (2vs2). Zawodnicy tej samej drużyny muszą ze sobą współpracować, by osiągnąć korzystny wynik.

Rozszerzenie wprowadziło także opcję transferów między klubami oraz nowy system osiągnięć w grze. Znacznie rozbudowany został czat między graczami, któremu dodano nowych funkcji.

Oprawa graficzna Dodatku Drużynowego 2010 przeszła bardzo niewielkie zmiany. Dodano przede wszystkim nowe, bardziej atrakcyjne wizualnie stadiony.

Rozszerzenie w znacznym stopniu poprawia niedoskonałości gry Speedway Liga czyniąc z niej kanon, z którym porównywać można inne symulacje żużlowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 96 głosów czytelników.

Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010 cena w dniu premiery: 29,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7