Wyszukiwarka gier
Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010

Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010

PC

Dodatek do gry Speedway Liga

Speedway Liga: Dodatek Druzynowy 2010

po premierze

Data wydania: 11 maja 2010

Symulacje, Żużel, Motocyklowe, Multiplayer, Singleplayer, Internet, LAN

Dodatek Drużynowy 2010 to pierwsze oficjalne rozszerzenie do symulatora zawodów żużlowych Speedway Liga. Wprowadza ono m.in. nowe zasady rozgrywania pojedynków na torze, a także tryb zabawy drużynowej.

6.1

Gracze

OCEŃ
Oceny

Niemal dokładnie rok po premierze gry Speedway Liga jej producent i wydawca – wrocławska firma Techland – przygotował pierwsze rozszerzenie. Dodatek Drużynowy 2010 w dużej mierze stanowi odpowiedź na sugestie fanów dotyczące tego jak powinna wyglądać symulacja czarnego sportu.

Zmieniono przede wszystkim zasady przeprowadzania meczy żużlowych. Twórcy rozszerzenia postawili na większe znaczenie strategii w rywalizacji na torze. Odstąpiono od pomysłu bezkolizyjnej jazdy w trybie rozgrywki wieloosobowej (zaczerpniętego z serii Trackamania), który okazał się jednym z największych mankamentów podstawowej wersji gry. Zarówno w prawdziwym, jak i w wirtualnym żużlu bardzo ważnym elementem taktycznym jest umiejętność blokowania (a czasem wręcz taranowania) przeciwnika. Możliwość zderzenia, wykluczającego z dalszego udziału w pojedynku, narzuciła też konieczność bardziej przemyślanej jazdy, a samej grze dodała więcej emocji i realizmu.

Czytaj więcej

Platformy:

PC Windows

PC WindowsPolskie napisy i dialogi

Producent: Techland

Wydawca: Techland

Polski wydawca: Techland

Gry z serii

Speedway Liga

Podstawka dla Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010

Speedway Liga

Speedway Liga

Publicystyka

Wiadomości

Pierwszy dodatek do gry Speedway Liga już do pobrania

28 maja na półki sklepowe trafi pudełkowa wersja Dodatku Drużynowego 2010 do żużlowego symulatora Speedway Liga. Już teraz fani gry mogą pobrać dodatek w wersji cyfrowej i cieszyć się nowościami, jakie wprowadza on do rozgrywki.

gry

Aleksander Kaczmarek

11 maja 2010 14:59

Pierwszy dodatek do gry Speedway Liga już do pobrania

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Speedway Liga: Dodatek Drużynowy 2010:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

Oceny gry

Średnie Oceny:

6.1

Ocena Graczy

Średnia z 96 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Symulacyjne
2010-06-15
19:51

ktos5323 Legionista

😃

pierwszy

Komentarz: ktos5323
2010-06-22
16:29

zanonimizowany736274 Junior

👎

Dodatek jest beznadziejny!!!
Graczom którzy nie planują rozgrywki sieciowej odradzam kupno dodatku ponieważ:
- 3 nowe stadiony tylko dla multiplayer
- transfery: jeśli nie będziesz jeździł to cię wyrzucą a jak będziesz dobry (średnia koło 15) wtedy może cię sprzedają (grałem 3 sezony ani razu nie pojawiła mi się oferta transferu), nie ma transferów zawodników komputerowych!!!
- osiągnięcia są jedynym plusikiem tegoż dodatku ale bez problemu wszystkie zdobędziemy w przeciągu 1-2 sezonów

Komentarz: zanonimizowany736274
2010-07-04
15:40

zanonimizowany711312 Konsul

Dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz: zanonimizowany711312

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl