Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPSPPS2PCANDiOSWP
Okładka Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire (PSP)

Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire

Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empires to wypuszczone na pecety taktyczne jRPG z turowym systemem walki i rozbudowanymi elementami strategicznymi.

RPG | turowe | taktyczne | elementy strategiczne | jRPG

Okładka Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire (PSP)

data premiery gry:

27sty2005

PS2

26wrz2006

PSP

19paź2011

AND

12lip2012

iOS

7mar2013

WP PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empires to wydany na platformę PC, PSP itd. taktyczny japoński RPG osadzony w klimacie fantasy. Grę opracowało studio Idea Factory.

Fabuła

Akcja gry toczy się w fantastycznej krainie Neverland, która od stuleci jest areną konfliktu między ludzkością i rasą demonów. Kampania zaczyna się jakiś czas po triumfie sił zła. Armia demonów korzysta z owoców zwycięstwa, ciemiężąc ludzkość i mordując każdego, kto im się sprzeciwi.

Z każdą spaloną wioską wśród pokonanych coraz mocniej wzbiera wściekłość i zaczyna się formować ruch oporu. Ostatecznie wybucha kolejna wojna, w której losami pokierujemy w trakcie kampanii.

Mechanika

Wydane na platformę PC, PSP itd. Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empires jest hybrydą RPG-a i strategii. Podczas zabawy gracz może pokierować jedną z trzech frakcji – ludzkim ruchem oporu Simba, armią Imperium Demonów lub próbującym wykorzystać konflikt tych dwóch potęg do odzyskania niepodległości Królestwem Rozess. Każda ze stron konfliktu ma własny zestaw postaci oraz unikalne wątki fabularne.

Sercem rozgrywki jest mapa królestwa, za pomocą której wybieramy misje, jakich chcemy się podjąć. Większość z nich sprowadza się do bitew, a wygrane posuwają naprzód opowieść. Oczywiście nie brakuje także klasycznych sekcji RPG-owych, w których eksplorujemy lokacje i prowadzimy rozmowy.

Jak na taktycznego RPG-a przystało, większość czasu trzeba poświęcić na toczenie bitew. Rozgrywane są one w systemie turowym i dowodzimy podczas nich niewielką drużyną bohaterów. W szeregach trzech armii w sumie możemy znaleźć 84 postacie do wyboru. Każda z nich posiada unikalną biografię, umiejętności oraz ścieżkę rozwoju.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire

Wymagania wiekowe Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire

12+

Wymagania sprzętowe Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Windows 8.1/10
Spectral Souls - taktyczna wojna w japońskim wydaniu (najlepsze mobilne RPG #15)
Spectral Souls - taktyczna wojna w japońskim wydaniu (najlepsze mobilne RPG #15)

wiadomość28 marca 2016

Dziś przypominamy Spectral Souls: Resurrection of the Ethereal Empire, czyli taktyczne japońskie RPG, pozwalające nam na stoczenie wojny o krainę fantasy i dowodzenie jedną z trzech odmiennych frakcji.

PS2
PSP
AND
iOS
WP
PC