Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweXONEPC
Okładka Spark the Electric Jester 2 (XONE)

Spark the Electric Jester 2

Bezpośrednia kontynuacja platformówki wydanej w 2017 roku. W odróżnieniu od poprzedniczki Spark the Electric Jester 2 zostało wykonane w pełnym trójwymiarze. Za stworzenie i wydanie gry odpowiada Feperd Games.

Zręcznościowe | TPP | platformówki 3D | indie

Okładka Spark the Electric Jester 2 (XONE)

producent: Feperd Games

wydawca: Feperd Games

data premiery gry:

16maj2019

PC

7wrz2020

XONE

Spark the Electric Jester 2 stanowi bezpośrednią kontynuację wydanej w 2017 roku dwuwymiarowej platformówki - Spark the Electric Jester. Tak jak i w przypadku pierwszej części za produkcję i wydanie odpowiada Feperd Games.

Fabuła

Akcja Spark the Electric Jester 2 dzieje się po wydarzeniach opisanych w pierwszej części. Głównym bohaterem opowieści jest Fark. Rusza on w podróż po trzecim wymiarze w celu odkrycia własnej tożsamości.

Mechanika

Spark the Electric Jester 2 jest trójwymiarową grą platformową. Gracze otrzymują więc do zaliczenia szereg etapów o otwartej strukturze, możliwych do ukończenia na kilka różnych sposobów. Niezależnie od obranej drogi, do pokonania poziomu należy wykorzystać zdolności akrobatyczne Farka oraz odblokowane moce.

Z racji faktu, że kierowana postać porusza się niezwykle szybko, całą przygodę charakteryzuje duża dynamika. Rozpędziwszy się, możemy się też poruszać się po ścianach i sufitach, gdzie umieszczono dodatkowe bonusy.

Oprócz eksploracji istotną rolę odgrywa także walka. W czasie przygody gracze mają okazję wykorzystać zdolności Farka do toczenia potyczek z szeregiem przeciwników – w tym z bossami.

Kwestie techniczne

Spark the Electric Jester 2 oferuje w pełni trójwymiarową oprawę graficzną utrzymaną w kreskówkowej stylistyce. Dodatkowo zadbano, by ścieżka dźwiękowa była jak najlepszej jakości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Spark the Electric Jester 2

Wymagania wiekowe Spark the Electric Jester 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Spark the Electric Jester 2

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne: Intel Core i3, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
  • Zalecane: Intel Core i5-4440 3.1 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
PC
XONE