Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Soul Seeker (iOS)
OkładkaSoul Seeker (iOS)

Soul Seeker

Wydane na na urządzenia mobilne RPG akcji z wyraźnie zarysowanymi elementami MMO, robiące użytek z modelu free-to-play. Akcja produkcji studia Com2uS rozgrywa się w typowej krainie fantasy. Celem zabawy jest zdobycie Wieży Diabłów.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Soul Seeker Premiera

4lut2015

iOS AND

producent: Com2uS wydawca: Com2uS

Soul Seeker to przeznaczone na urządzenia mobilne zręcznościowe RPG wzbogacone elementami MMO, które korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Projekt wyszedł spod ręki studia Com2uS.

Akcja gry osadzona jest w raczej standardowej krainie fantasy, a gracze wcielają się w bohaterów, którzy muszą udać się do Wieży Diabłów i spuścić łomot jej mieszkańcom. Autorzy nie zawracali sobie głowy opracowaniem rozbudowanego scenariusza i stanowi on jedynie pretekst do zabawy. Zainteresowani mogą jednak wycisnąć sporo informacji o świecie i jego historii poprzez dokładne eksplorowanie lokacji oraz prowadzenie rozmów z postaciami niezależnymi.

Pod względem rozgrywki Soul Seeker podąża sprawdzonymi szlakami swojego gatunku. Podczas zabawy zajmujemy się więc główne walką z hordami potworów. System bitewny rozgrywany jest w czasie rzeczywistym i cechuje go wysoka dynamika. Urozmaica go opcja werbowania bohaterów, którzy potem pełnią rolę jednostek wsparcia. W sumie możemy w ten sposób zgromadzić ponad dwustu wojowników.

W Soul Seeker nie zabrakło oczywiście mechanizmów rozwoju postaci, dzięki którym możemy ulepszać ich statystyki oraz kształtować kierunek, w jakim zmierza ich kariera. Gra posiada także rozbudowany system rzemiosła, pozwalający na konstruowanie własnych przedmiotów oraz modyfikowanie już posiadanych.

Wszystko to ukazane jest w atrakcyjnej trójwymiarowej oprawie graficznej stylizowanej na japońskie kreskówki. Gra umożliwia kooperacyjną zabawę przeciwko sztucznej inteligencji, jak i rywalizowanie z innym ludźmi w ramach trybu PvP, gdzie na małych arenach mogą walczyć ze sobą dwie maksymalnie pięcioosobowe drużyny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Soul Seeker: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND