Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Snoopy Flying Ace (X360)

Snoopy Flying Ace X360

Szalone pojedynki powietrzne z Fistaszkami w rolach głównych. Rozgrywka nastawiona przede wszystkim na zmagania w sieci, które można prowadzić w ramach dziewięciu zróżnicowanych trybów zabawy.

Zręcznościowe | TPP | samoloty | komiksy | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Snoopy Flying Ace (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

2czerwca2010

Snoopy Flying Ace to lotnicza strzelanina, w której w rolach głównych występują popularne Fistaszki – bohaterowie słynnego komiksu autorstwa Charlesa Schulza. Zasiadają oni za sterami samolotów pochodzących z czasów I wojny światowej i uczestniczą w powietrznych, zręcznościowych pojedynkach. Produkcja została opracowana przez studio Smart Bomb Interactive.

Twórcy przygotowali na potrzeby gry aż szesnaście modeli samolotów (w tym słynnego Fokkera Czerwonego Barona, a także Sopwitha Camela), które w każdej chwili możemy wyposażyć w jeden z piętnastu typów broni. Zmagania prowadzone są na dziesięciu zróżnicowanych mapach, które wyposażono w wiele symboli i znaków nawiązujących do komiksów i kreskówek o Fistaszkach. Wcielamy się w tu w piętnastu klasycznych bohaterów – Snoopy’ego, Charliego, Lucy i innych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w kokpicie samolotu zasiadł także nasz awatar, który przyodzieje w takiej sytuacji gustowne gogle.

Snoopy Flying Ace umożliwia prowadzenie zmagań w trybie dla pojedynczego gracza, kooperacji dla dwóch osób oraz opcji sieciowej, w której jednocześnie może rywalizować nawet szesnastu fanów Snoopy’ego i Charliego Browna. W tym ostatnim przypadku mamy do czynienia z dziewięcioma zróżnicowanymi formami rozgrywki – od standardowego dogfighta (każdy na każdego), aż po unikalne powietrzne rugby z podziałem na dwie drużyny. W trakcie zmagań możemy wykonywać dziesiątki szalonych akrobacji, które niejednokrotnie pomogą nam w odniesieniu zwycięstwa (beczki, korkociągi, pętle itp.).

Twórcy wyposażyli grę w system rankingowy, a także umożliwi graczom wgląd do rozbudowanych statystyk. Oprawa graficzna jest w pełni trójwymiarowa i została stworzona w rozdzielczości 1080p.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-16  

Oczekiwania czytelników: 7.1 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Snoopy Flying Ace

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Snoopy Flying Ace

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Xbox Live

Zapowiedziano Sky Legends - lotniczą grę multiplayer autorów Snoopy Flying Ace
Zapowiedziano Sky Legends - lotniczą grę multiplayer autorów Snoopy Flying Ace

wiadomość6 października 2010

Studio Smart Bomb Interactive znane z wyprodukowania wysoko ocenianego Snoopy Flying Ace ujawniło Sky Legends - obiecującą sieciową grę lotniczą utrzymaną w kreskówkowych klimatach.