Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDPCiOS
Okładka Smite Rivals (AND)
OkładkaSmite Rivals (AND)

Smite Rivals

Sieciowa gra bitewna z elementami produkcji typu MOBA oraz karcianek. Gracze trafiają do fantastycznego świata, w którym ścierają się ze sobą bóstwa zaczerpnięte z różnych mitologii.

Strategiczne | fantasy | MOBA | zagraj za darmo | karciane | sieciowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smite Rivals Premiera

anulowana

PC iOS AND

Smite Rivals jest sieciową grą bitewną, wzbogaconą elementami zapożyczonymi z gatunku MOBA i karcianek. Tytuł został opracowany przez zespół Hi-Rez Studios, a trafił między innymi na platformę PC, AND i iOS, gdzie dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Fabuła

Akcja Smite Rivals została osadzona w fantastycznym uniwersum, powołanym do życia na potrzeby gry Smite. Gracze wcielają się w bóstwa pochodzące z różnych mitologii, które walczą na śmierć i życie na specjalnie przygotowanych arenach.

Mechanika

W Smite Rivals na platformie PC, AND i iOS akcja prezentowana jest z lotu ptaka. Zabawę rozpoczynamy od wyboru interesującego nas bóstwa wraz z przypisaną do niego talią, a następnie trafiamy na pole bitwy z trzema ścieżkami. Gracze biorący udział w starciu muszą bronić swoich wież – głównym celem rozgrywki jest przejęcie konstrukcji należącej do przeciwnika, dzięki czemu jest możliwość dotarcia do kierowanego przez niego boga i pokonania go.

Do realizacji tego zadania niezbędne jest jednak posiadanie konkretnych jednostek oraz budynków, które przyzywamy za pomocą dostępnych kart. Wraz z czynionymi przez nas postępami, talie powiększają się o nowe elementy, toteż z czasem możemy wypróbować zupełnie nowe strategie.

Kwestie techniczne

Smite Rivals charakteryzuje się prostą, acz przejrzystą oprawą graficzną. Z uwagi na fakt, że produkcja została wydana na wielu platformach, twórcy zdecydowali się na implementację funkcji cross-save, zatem rozgrywkę rozpoczętą na jednym urządzeniu można bez przeszkód kontynuować na innym.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Smite Rivals: 12+

Smite Rivals Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
PC
iOS
AND