Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPS2PC
Okładka Smash Cars (2003) (PS2)
OkładkaSmash Cars (2003) (PS2)

Smash Cars (2003)

RC Cars | R.C. Cars

Smash Cars to zręcznościowe wyścigi zdalnie sterowanych modeli samochodów terenowych, rozgrywane na bezdrożach i w trudnym terenie. Trasy poszczególnych rajdów najeżone są przeszkodami w postaci skał, domów czy ludzi, a gracze mają sporą swobodę w wybieraniu skrótów.

Wyścigi | samochodowe

Smash Cars (2003) Premiera

30lis2002

PC

8sie2003

PS2

producent: Creat Studios wydawca: Metro3D Strona oficjalna

Gry podobne do Smash Cars (2003)

Stunt GP

Hugo: Bukkazoom!

RC Revenge Pro

R.C Cars to zręcznościowe wyścigi modeli samochodowych sterowanych drogą radiową, rozgrywane na bezdrożach i w trudnym terenie. Wszystkie trasy zostały stworzone niezwykle realistycznie. Spotkamy na nich innych ludzi, rośliny, zwierzęta oraz inne rzeczywiste przeszkody, jak domy, skały, mosty czy przepaście. Dodatkową atrakcją są ukryte na mapach skróty oraz rozrzucone bonusy, które pomogą nam w wyprzedzeniu przeciwników.

Do dyspozycji graczy oddano trzy rodzaje pojazdów, charakteryzujących się różnymi właściwościami jezdnymi, prędkością, zwrotnością itp. Dodatkowo pojazdy można w dużym stopniu modyfikować i usprawniać. Zaimplementowany system modelowania zniszczeń pojazdów pokazuje wszelkie deformacje nadwozia po kraksach i wywrotkach. Rozgrywkę można prowadzić w trzech trybach. Single Race i Championship umożliwią rywalizację z komputerowymi przeciwnikami, natomiast w trybie Trial będziemy ścigać się na czas.

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 554 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Smash Cars (2003)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

R.C. Cars Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
PC
PS2