Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Smart Kid's Gameclub (NDS)
OkładkaSmart Kid's Gameclub (NDS)

Smart Kid's Gameclub NDS

Zestaw kilkudziesięciu prostych mini-gier, przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Wiele z tych zabaw oferuje pełne wsparcie dla ekranu dotykowego konsoli DS.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smart Kid's Gameclub Premiera NDS

13listopada2007

producent: Starfish wydawca: UFO Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Smart Kid's Gameclub

Hannah Montana

Spyro Shadow Legacy

Zoey 101: Field Trip Fiasco

Smart Kid's Gameclub jest zestawem składającym się z kilkudziesięciu mini-gier, przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W przeciwieństwie do innych gier z tego cyklu, które były wyraźnie nakierowane na chłopców lub dziewczynki, tym razem zawarte atrakcje powinny zainteresować młodych przedstawicieli obu płci. Opisywany produkt opracowany został wyłącznie na konsolę Nintendo DS. Warto też dodać, iż początkowo debiutował on jedynie w Japonii, a dopiero w późniejszym terminie doczekał się anglojęzycznej edycji.

Zawarte w tym zestawie mini-gry są bardzo zróżnicowane. W sumie możemy wybierać pomiędzy 25 zabawami. Co ciekawe, niektóre z gier cechują się pewnymi walorami edukacyjnymi. Możemy bowiem zapoznawać się z prostymi działaniami matematycznymi, rozpoznawać pojawiające się na ekranie obiekty, czy zapamiętywać ich lokalizacje, trenując jednocześnie swoją pamięć. Nie zabrakło też jednak gier opierających się praktycznie wyłącznie na dobrej rozrywce. Możemy w tym przypadku zdecydować się między innymi na karmienie pojawiających się na ekranie chomików, składanie prostych puzzli, czy wcielić się w postać kelnera, serwując zamawiane przez klientów posiłki.

Cechą wspólną wszystkich mini-gier jest to, że do wykonywania niezbędnych czynności używamy ekranu dotykowego konsoli. Smart Kid's Gameclub oferuje też pełne wsparcie dla mikrofonu, będącego na wyposażeniu każdego DS-a. Narzędzie to ma służyć przede wszystkim rodzicom. W taki sposób mogą oni między innymi nagrywać wiadomości z gratulacjami, tak aby pojawiały się po zakończeniu każdej mini-gry.

Oprawa wizualna Smart Kid's Gameclub utrzymana została w stylu typowym dla wielu kreskówek. Widzimy więc rysowane prostą kreską postaci i przedmioty. Na ekranie wyświetlane są czytelne wiadomości, a do nawigacji służą zrozumiale opisane przyciski.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Smart Kid's Gameclub: Odpowiednia dla każdego wieku.