Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Smart Girl's Playhouse (NDS)
OkładkaSmart Girl's Playhouse (NDS)

Smart Girl's Playhouse NDS

Gra stworzona z myślą o najmłodszych użytkowniczkach konsoli DS. Przystępujemy do prostych mini-gier, mających na celu między innymi rozwiązywanie działań matematycznych.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smart Girl's Playhouse Premiera NDS

18września2007

producent: Starfish wydawca: UFO Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Smart Girl's Playhouse

Spyro Shadow Legacy

Hannah Montana

Zoey 101: Field Trip Fiasco

Smart Girl’s Playhouse jest zestawem kilkunastu różnych mini-gier, przygotowanych z myślą o najmłodszych użytkowniczkach konsoli Nintendo DS (dzieci w wieku do 6-7 lat). Tytuł ten ma w założeniach stanowić połączenie wirtualnego placu zabaw z urządzaniem własnego domu dla lalek. Opisywana gra początkowo wydana została jedynie w Japonii. Z czasem zdecydowano się jednak na przygotowanie anglojęzycznej wersji.

Do naszej dyspozycji w sumie oddanych zostało dwanaście zróżnicowanych mini-gier. Cechą wspólną wszystkich tych zabaw są bardzo jasne zasady rozgrywki, w rezultacie czego praktycznie od razu można przystąpić do zabawy. Lista zawartych w Smart Girl’s Playhouse atrakcji obejmuje między innymi kolorowanie widocznych na ekranie obiektów, wybieranie nowych ubrań dla zabawnie wyglądających postaci, czy układanie prostych puzzli.

Niektóre z mini-gier cechują się ponadto pewnymi walorami edukacyjnymi. Młody użytkownik może między innymi zająć się rozpoznawaniem nut. Wybrane ćwiczenia służą także wykonywaniu prostych działań matematycznych (np. dodawania), czy zapamiętywaniu miejsc, w których ukryte zostały określone przedmioty. Z oczywistych względów zabawa całkowicie pozbawiona jest brutalności.

Sterowanie w bardzo dużym stopniu opiera się na konieczności wykorzystywania ekranu dotykowego konsoli. W taki oto sposób możemy przenosić określone obiekty, czy wchodzić z nimi w różnego rodzaju interakcje. Na obu ekranach widoczne są duże i czytelne przyciski, w rezultacie czego nawigacja nie przysparza żadnych kłopotów. Grafika utrzymana została w typowym dla wielu kreskówek stylu. Akcję jednocześnie obserwujemy na obu ekranach konsoli.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Smart Girl's Playhouse: Odpowiednia dla każdego wieku.