Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSV
Okładka Smart As... (PSV)
OkładkaSmart As... (PSV)

Bystry jak... PSV

Smart As...

Smart As... to tytuł edukacyjny, która udostępnia dwadzieścia mini gier kształtujących i rozwijających umysł użytkownika. Dzięki bogatym funkcjom społecznościowym PS Vity, sukcesy osiągane w poszczególnych konkurencjach możemy porównywać z wynikami graczy z całego świata.

Logiczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bystry jak... Premiera PSV

23października2012

pudełko PL

31października2012

producent: XDev Studio Europe wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bystry jak...

Angry Birds Trilogy

Furmins

Chicken Range

Smart As to program edukacyjny, który w swoich założeniach ma rozwijać i stymulować umysł gracza. Tytuł pomysłem na rozgrywkę przypomina popularne Brain Age z przenośnel konsoli Nintendo DS.

Produkcja testuje i rozwija umiejętności gracza dzięki dwudziestu zadaniom, dostępnym w różnych wariacjach i odmianach, a zasadniczo podzielonych na cztery kategorie: arytmetyka, język, logika i zmysł obserwacji. Testy polegają między innymi na wykonywaniu obliczeń matematycznych, uzupełnianiu liter w wyrazach czy przestawianiu na specjalnym polu bloczków w odpowiedniej kolejności. Interfejs gry został dostosowany do możliwości PS Vity, dlatego wszystkie zadania jesteśmy w stanie rozwiązywać korzystając z ekranu dotykowego.

Tytuł oferuje szerokie funkcje społecznościowe. Wyniki osiągane w grze, przedstawione procentowo, możemy publikować, porównywać lub przesyłać znajomym

Oprawa graficzna Smart As jest prosta i przejrzysta, a dzięki rozszerzonej rzeczywistości, poszczególne zadania mogą być wyświetlane na tle obrazu rejestrowanego przez tylną kamerkę PS Vity.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 4  

Klasyfikacja PEGI Bystry jak...

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.