Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Sky Force 2014 (AND)
OkładkaSky Force 2014 (AND)

Sky Force 2014

Odświeżona wersja słynnej strzelanki Sky Force od gliwickiego studia Infinite Dreams. W produkcji zasiadamy za sterami maszyn latających, którymi walczymy z potężną armią, zagrażającą całemu światu.

Akcji | 2D | elementy zręcznościowe | shoot 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sky Force 2014 Premiera

4cze2014

AND

5cze2014

iOS

Gry podobne do Sky Force 2014

Sky Force Reloaded

Angry Birds: Ace Fighter

Xenoraid

Jednym z najbardziej znanych polskich deweloperów tworzących gry na urządzenia mobilne jest gliwicki zespół Infinite Dream. Studio ma na swoim koncie kilka uznanych projektów, w tym Shoot the Zombirds czy też serię Can Knockdown. Kolejną produkcją Polaków jest strzelanka typu shoot 'em up Sky Force 2014 na Androida, którą można porównać do projektów pokroju Ikaruga i Jamestown. Tytuł pierwotnie ukazał się na mobilnym systemie operacyjnym Symbian i został okrzyknięty jednym z najlepszych w swoim gatunku. Gra w późniejszym czasie doczekała się wersji na Androida i iOS, jednak została ona usunięta z powodu problemów z silnikiem. Sky Force 2014 to odświeżona wersja mobilnego klasyka, która może się pochwalić znacznie ulepszoną względem oryginału oprawą graficzną oraz elektroniczną ścieżką dźwiękową.

W produkcji wcielamy się w pilota maszyn lotniczych, który walczy z armią zagrażającą całemu światu. By pokonać setki wrogich jednostek będziemy musieli wykazać się nie lada zręcznością i wykorzystywać możliwości oferowane przez samoloty. Rozgrywka sprowadza się do lawirowania pomiędzy pociskami przelatującymi przez ekran. Na szczęście my nie pozostajemy dłużni i również posyłamy w stronę wrogów kule, rakiety, czy też promienie lasera. Dodatkowo zabawa urozmaicana jest przez możliwości ratowania cywili, co jednak wymaga od gracza podejmowania ryzyka.

Oprócz szeregu standardowych przeciwników, wśród których znajdują się nie tylko jednostki latające, ale także naziemne, od czasu do czasu należy pokonać znacznie potężniejszego i większego bossa. Za nasze poczynania jesteśmy nagradzani punktami oraz osiągnięciami. Dodatkowo w Sky Force 2014 twórcy zatroszczyli się o cotygodniowe turnieje, w których rywalizujemy z graczami z całego świata.

Ostatnia modyfikacja 24 marca 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Sky Force 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND