Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka SEUM: Speedrunners from Hell (PC)
OkładkaSEUM: Speedrunners from Hell (PC)

SEUM: Speedrunners from Hell PC

Dynamiczna platformówka FPP, zainspirowana takimi grami jak Quake III: Arena czy Super Meat Boy. W SEUM: Speedrunners from Hell mkniemy przez setkę poziomów, starając się dotrzeć do końca każdego z nich w jednym kawałku i w jak najkrótszym czasie.

Zręcznościowe | FPP | platformówki 3D | indie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SEUM: Speedrunners from Hell Premiera PC

28lipca2016

Steam

28lipca2016

producent: Pine Studio wydawca: Headup Games Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do SEUM: Speedrunners from Hell

Teardown

Mirror's Edge

Phantom Abyss

SEUM: Speedrunners from Hell jest szybką grą platformową, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Produkcja została opracowana przez niezależny zespół Pine Studio z Chorwacji, a jej twórcy określają ją mianem „nieślubnego dziecka Quake’a 3 i Super Meat Boya”.

Fabuła

Głównym bohaterem gry SEUM: Speedrunners from Hell jest Marty, który pewnego dnia został napadnięty przez demona. W długiej i zaciętej walce protagonista pozbawił przeciwnika głowy, jednak sam stracił przy tym prawą rękę. Kiedy mężczyzna odkrył, że w międzyczasie inne istoty z piekła rodem ukradły ostatnią zgrzewkę jego ulubionego piwa, postanowił wyrwać swojemu oprawcy ramię i przymocować je sobie do barku, a następnie wkroczyć do domeny Lucyfera, by odzyskać swój ukochany trunek.

Mechanika

Na grę SEUM: Speedrunners from Hell składa się sto poziomów upstrzonych niezliczonymi pułapkami i przeszkodami. Naszym zadaniem jest dotarcie do końca każdego z nich w jednym kawałku i w jak najkrótszym czasie. W trakcie zabawy mkniemy przed siebie, skaczemy po platformach, odbijamy się od ścian i unikamy rozmaitych niebezpieczeństw. Poza tym często korzystamy z umiejętności protagonisty, który potrafi strzelać kulami ognia, odwracać grawitację, a także teleportować się na niewielkie odległości. Jako że rozgrywka jest niebywale dynamiczna, musimy przy tym wykazać się zręcznością, refleksem oraz spostrzegawczością. Ponadto na chętnych czekają tutaj skrzętnie poukrywane znajdźki w postaci butelek z piwem.

Tryby gry

Pomimo że SEUM: Speedrunners from Hell posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, namiastkę multiplayerowej rywalizacji zapewniają internetowe rankingi dla każdego z poziomów, pozwalające na porównanie swoich wyników z osiągnięciami innych graczy. Ponadto produkcja zawiera prosty w obsłudze edytor pozwalający na tworzenie własnych plansz i dzielenie się nimi z całą społecznością.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika gry SEUM: Speedrunners from Hell została utrzymana w stylistyce budzącej skojarzenia z klasycznymi FPS-ami, na czele z wyżej wspomnianą grą Quake III: Arena. Całość, choć prosta, prezentuje przyzwoitą jakość. Zabawie towarzyszy heavymetalowy soundtrack zagrzewający do walki o jak najlepszy czas.

Tryb gry: single player  

SEUM: Speedrunners from Hell cena w dniu premiery: 53,99 PLN

Wymagania wiekowe SEUM: Speedrunners from Hell: 16+

SEUM: Speedrunners from Hell Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 2 GB HDD
  • Windows XP SP2