Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Security Breach: Fury's Rage (PC)
OkładkaSecurity Breach: Fury's Rage (PC)

Security Breach: Fury's Rage PC

Security Breach: Fury's Rage to dwuwymiarowe beat 'em up, w którym wcialamy się postacie znane z serii Five Nights at Freddy's. Za opracowanie tytułu odpowiada twórca cyklu Scott Cawthon.

Akcji | zagraj za darmo | 2D | humorystyczne | beat 'em up | indie | side-scroll

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Security Breach: Fury's Rage Premiera PC

28kwietnia2021

producent: Scott Cawthon wydawca: Scott Cawthon

Angielskie napisyAngielskie napisy

Security Breach: Fury's Rage to darmowe dwuwymiarowe beat 'em up będące poboczną odsłoną cyklu Five Nights at Freddy's. Tytuł powstał w ramach rekompensaty za drugie opóźnienie Five Nights at Freddy's: Security Breach. Za jego opracowanie odpowiada Scott Cawthon.

Mechanika

W Security Breach: Fury's Rage gracz wciela się w jedną z czterech postaci – Freddy’ego, Monty’ego, Roxanne lub Chicę. Różnią się one statystykami, co wpływa na rozgrywkę. Następnie trafia on na kolejne mapy, gdzie musi pokonać szereg przeciwników. Każdą z nich kończy się po pokonaniu bossa.

Na każdej planszy znajdują się skrzynie, które zawierają takie rzeczy, jak jedzenie mogące leczyć kierowaną przez graczy postać czy kosztowności dające punktowe premie.

W tytule oprócz wykonywania standardowych ruchów, takich jak ruch w prawo lub lewo, skoki i wyprowadzanie ciosów, gracz może także przywołać tzw. Animdude, który będzie go okresowo wspierał w walce. Możliwe to jest jednak tylko, jeśli wcześniej znajdzie się na mapie jego miniaturową wersję.

Kwestie techniczne

Security Breach: Fury's Rage powstało na silniku Clickteam Fusion 2.5 i posiada kreskówkową oprawę graficzną.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Security Breach: Fury's Rage: 12+