Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3PC
Okładka Scourge: Outbreak (X360)

Scourge: Outbreak

Osadzona w niedalekiej przyszłości trzeciosobowa strzelanka. Gracze wcielają się w członków oddziału najemników, którzy mają przeprowadzić tajną misję na wyspie należącej do korporacji Nogari.

Akcji | TPP | science fiction | multiplayer | TPS

Okładka Scourge: Outbreak (X360)

data premiery gry:

3lip2013

X360 PS3

2kwi2014

PC

Scourge: Outbreak to trzeciosobowa strzelanka, będąca mocno przerobioną wersją pecetowej gry Scourge Project. Jest to produkcja hiszpańskiego studia Tragnarion Games, które ma na koncie również zręcznościówkę Doodle Hex wydaną na konsolę przenośną Nintendo DS.

Gra pozwala na objęcie kontroli nad drużyną najemników Oddziału Echo. Jej zadaniem jest zniszczenie korporacji Nogari. Większość kampanii osadzona jest na wyspie należącej do tego przedsiębiorstwa. Żołnierze Echo zostają tam wysłani w celu wydostania podwójnego agenta, doktora Raisbecka, oraz odzyskania fragmentu meteorytu, który korporacja wykorzystała do stworzenia niewyczerpalnego źródła energii, znanego jako Ambrozja. Na miejscu okazuje się, że wyspa pełna jest krwiożerczych bestii, zmutowanych na skutek działania tajemniczego wirusa.

W grze znajdziemy cztery grywalne postaci do wyboru. Każda z nich posiada nie tylko unikalne uzbrojenie oraz umiejętności, ale również własną historię, którą poznajemy w trakcie oddzielnych sekwencji ukazujących przeszłość bohaterów. Trwającą około sześć godzin kampanię można przejść samotnie lub w kooperacji z trójką przyjaciół. Jeśli bawimy się solo, pozostałych członków drużyny kontroluje sztuczna inteligencja, a my wydajemy im w razie potrzeby rozkazy za pomocą specjalnego menu. Autorzy nie zapomnieli również o opcji rywalizacji z innymi osobami w ramach Capture the Flag oraz tradycyjnego Deathmatchu i jego drużynowej odmiany. Zabawę dodatkowo wzbogaca system rozwoju postaci, który znajdziemy zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i w rozgrywkach wieloosobowych.

Scourge: Outbreak powstał oparciu o technologię Unreal Engine 3.0, co zapewniło grze wysoki poziom detali otoczenia i postaci. Autorzy zadbali też o realistyczny silnik fizyczny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Gry podobne do Scourge: Outbreak

Klasyfikacja PEGI Scourge: Outbreak

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Scourge: Outbreak

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 1.86 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8
  • łącze internetowe
Ujawniono strzelankę TPP Scourge: Outbreak
Ujawniono strzelankę TPP Scourge: Outbreak

wiadomość23 maja 2012

Zespół Tragnarion Games zapowiedział strzelankę Scourge: Outbreak. Gra powstaje z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputerach Mac.

X360
PS3
PC