Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Scorpion: Disfigured (PC)
OkładkaScorpion: Disfigured (PC)

Scorpion: Disfigured PC

Showdown: Scorpion

Scorpion: Disfigured jest futurystyczną strzelaniną z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Akcja gry osadzona została w roku 2068.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Scorpion: Disfigured Premiera PC

26marca2009

producent: B-COOL Interactive wydawca: Akella Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Scorpion: Disfigured

Half-Life

Quake II (1997)

SIN

Showdown: Scorpion to łakomy kąsek dla miłośników efektownych, futurystycznych strzelanek z widokiem z pierwszej osoby. Jest rok 2068, wizja przeszłości nie jawi się nam jednak specjalnie wesoło, cała Europa Wschodnia dostała się bowiem pod jarzmo zbrodniczych syndykatów i potężnych, amerykańskich i azjatyckich korporacji, które wykorzystują zamieszkaną przez nas część świata jako zaplecze przemysłowo-gospodarcze i gigantyczny rezerwat królików doświadczalnych.

W końcu jednak musiało zdarzyć się coś bardzo złego. Jedna z żerujących na słowiańskiej ziemi organizacji odkryła śmiertelnie niebezpiecznego nano-wirusa, który teraz zagraża całemu światu. Rząd rosyjski nie może przejść obok tego obojętnie i wysyła najlepszego na świecie żołnierza sił specjalnych, by uporał się z tym problemem.

Naszym celem jest oczywiście zniszczenie diabelstwa w zarodku i powstrzymanie eskalacji śmiercionośnych mikrobów. Żeby jednak tego dokonać, gracz będzie musiał się troszkę natrudzić i przebić się przez hordy wrogo nastawionych „przeszkadzajek”, spośród których warto zwrócić uwagę na podziemnych mutantów, szalonych terrorystów, mechaniczne roboty czy uzbrojone po zęby mini-śmigłowce. Odwiedzamy różnego rodzaju rezydencje, od luksusowych dworów przez zapuszczone slumsy, aż po ultranowoczesne laboratoria czy podmiejskie obiekty przemysłowe. Wszystko to utrzymane w sprawdzonej konwencji science-fiction.

Nasz arsenał składa się oczywiście z odpowiednio futurystycznych pukawek (m.in. działka ogłuszające, miotacze ognia, różnego rodzaju granaty, granatniki), zaś wprawa i możliwości naszego wojownika zwiększają się wraz z nabytym doświadczeniem. Z czasem staje się on szybszy, twardszy, bardziej śmiercionośny. W naszej niebezpiecznej misji wspiera nas tajemnicza nawigatorka o imieniu Anna, która kontaktuje się z nami drogą radiową i wyposaża nas w niezbędną wiedzę. Dzięki niej zawsze wiemy, w którą stronę biec i co rozwalać w pierwszej kolejności. Zaawansowane algorytmy programistyczne mają za zadanie możliwie najwierniej relacjonować wszystkie te wydarzenia. Silnik gry korzysta z nowoczesnych technologii graficznych i fizycznych, dzięki czemu oprawa wizualna należy do silnych punktów programu.

Ostatnia modyfikacja 19 listopada 2009

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 4,6 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.6 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Scorpion: Disfigured: 18+