Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2
Okładka Ruff Trigger: Vanocore Conspiracy (PS2)

Ruff Trigger: Vanocore Conspiracy PS2

Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy jest grą platformową, odwzorowaną w pełnych trzech wymiarach. Tytuł ten skierowany jest tylko dla posiadaczy konsol PlayStation2. Wcielamy się w postać łowcy z wyglądu przypominającego miłego i łagodnego pieska.

Akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Ruff Trigger: Vanocore Conspiracy (PS2)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

28czerwca2006

Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy jest grą platformową, odwzorowaną w pełnych trzech wymiarach. Tytuł ten skierowany jest tylko dla posiadaczy konsol PlayStation2. Wcielamy się w postać łowcy z wyglądu przypominającego miłego i łagodnego pieska. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Stajemy przed obliczem katastrofy transportowca, który rozbija się na planecie obcych z drogocennym i dość niebezpiecznym ładunkiem. Okazuje się, że pasażerami wehikułu były tzw. pigloty. Stworzenia te są mechanicznymi wytworami naukowców z firmy Vanocore, którzy stworzyli je dla celów badawczych. Jak się szybko okazuje nie są one wcale przyjaźnie nastawione dla naszego bohatera, więc musimy stoczyć ciężką walkę z wrogiem.

Gra jak przystało na konsolowo-platformową produkcję jest bogata w żywe kolory. Wygląd świata i otoczenia sprawia wrażenie jakby powstał z myślą o młodszych graczach. Nasz bohater przemierza krainę, eliminując po kolei wrogów. Do tego celu został wyposażony w dość spory arsenał m.in. transfixer (szybki ogniowy pistolet), mega-gun (dubeltówka), oraz giga canzon(wyrzutnia rakiet). Część rozwiązań zapożyczono z innych gier tego typu jak np.: Ratchet & Clank, Jak oraz Sly Cooper. Dlatego też, jeżeli ktoś jest entuzjastą platformowych produkcji, to nie powinien mieć żadnych problemów z dostosowaniem się do interfejsu. Po przejściu każdego poziomu system zlicza ilość zabitych potworków oraz zgromadzonych punktów. Na jej podstawie otrzymujemy dostęp do mini-gier. Są one bardzo proste i urozmaicają rozrywkę. Przykładowo układamy puzzle z piglotami w roli głównej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player   Tryb multiplayer:   podzielony ekran    

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Ruff Trigger: Vanocore Conspiracy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Ruff Trigger: Vanocore Conspiracy

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB

Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy

wiadomość2 lipca 2002

Włoski zespół Playstos Entertainment pracuje nad zręcznościową strzelanką Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy, przeznaczoną na konsole i komputery PC. Osią fabularną gry jest korporacja Vancore, specjalizująca się w badaniach nad inżynierią genetyczną, wykorzystywanych następnie do „produkcji” przeróżnych żywych zabawek. Jednym z modeli tych zabawek jest Piglet, których cała partia, przez błąd w kodzie genetycznym, zmienia się w bestie. Jest tylko jeden agent, która może złapać jak najwięcej Pigletów, zanim te przejdą metamorfozę zamieniając się w potwory...