Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Root Beer Tapper (X360)
OkładkaRoot Beer Tapper (X360)

Root Beer Tapper X360

Root Beer Tapper to pozycja, należąca do cyklu, traktującego przede wszystkim o serwowaniu piwa. Jego pierwsza odsłona miała miejsce w roku 1983 i przeznaczona była dla popularnych w tamtym okresie automatów.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Root Beer Tapper Premiera X360

7lutego2007

producent: Digital Eclipse wydawca: Midway Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Root Beer Tapper

Geometry Wars: Retro Evolved

Paperboy

Ms. Pac-Man

Root Beer Tapper to pozycja, należąca do cyklu, traktującego przede wszystkim o serwowaniu piwa. Jego pierwsza odsłona miała miejsce w roku 1983 i przeznaczona była dla popularnych w tamtym okresie automatów. Developerzy postanowili rozszerzyć grono miłośników serii o posiadaczy konsol Xbox 360. Niniejszy tytuł dostępny jest w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Zadanie użytkownika, wcielającego się w postać barmana, polega na obsłudze spragnionego ludu. Po kilku minutach zabawy można się przekonać, że owa praca nie jest wcale taka prosta. Niezwykle zwinnie należy chwytać puste kufle (uważając, by ich nie stłuc), napełniać je po brzegi i podawać niesfornym klientom. Powinno się przy tym uważać, aby nie narazić się na nieprzyjemności ze strony odwiedzających, którzy rozczarowani powolną obsługą, opuszczają lokal. Natomiast za poprawne wywiązanie się z obowiązków otrzymuje się napiwki, ostatecznie zamieniające się w bonusową rundę.

Zaimplementowano też tryb multiplayer, pozwalający na piwne potyczki online. Gracze stają się ze sobą w szranki, rywalizując o tytuł najlepszego barmana. Mogą także zjednoczyć swoje siły w starciu ze zniecierpliwionymi klientami. Uzyskane rezultaty można zamieścić w globalnym rankingu. Ponadto w zdobyciu pierwszego wyniku tygodnia pomaga zaliczenie dwunastu wyzwań, nota bene wartych dwieście punktów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Root Beer Tapper

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Root Beer Tapper Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live