Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Ring II: Twilight Of Gods (PC)

Ring II: Twilight Of Gods PC

Kontynuacja gry przygodowej z końca lat dziewięćdziesiątych „Ring”, oparta na motywach skandynawskiej legendy „Pierścień Nibelungow” spisanej po raz pierwszy przez braci Grimm.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Ring II: Twilight Of Gods (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17sierpnia2002

Kontynuacja gry przygodowej z końca lat dziewięćdziesiątych „Ring”, która to zdobyła wiele prestiżowych nagród, m.in. „1998 EMMA AWARD for Best Adventure Game”. Fabuła „Ring II” oparta jest na skandynawskiej legendzie „Pierścień Nibelungow”, spisanej po raz pierwszy przez braci Grimm. Pozwala przenieść się graczowi do świata legend i poznać historię Zygfryda, człowieka, który bez lęku, walczył z gigantami i potężnymi mocami drzemiącymi w naturze, zdobył miłość Walkirii i nie poddał się do ostatnich dni swojego życia. W podróży przez mistyczny świat wierzeń skandynawskich przejdziemy przez ponad 25 kluczowych scenerii (lasy, nabrzeża, zamki itp.) i spotkamy 25 bohaterów (bogowie, smoki, ogry) zaprojektowanych i wykonanych przez doskonałych grafików francuskich w programie Maya 3D (za pomocą tego programu zrobiono m.in. filmy Final Fantasy oraz Shrek). Gra wykorzystuje wydajny silnik graficzny CINERGYTM, zawiera także 30 minut wstawek full motion video.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Ring II: Twilight Of Gods

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Ring II: Twilight Of Gods

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Ring II: Twilight Of Gods - zapowiedź

Przed premierą 23 lipca 2002, 12:06

Przyjrzyjmy się więc, cóż za wspaniałości obiecują nam autorzy gry zaczynając oczywiście od jej fabuły. Ta niestety, przynajmniej jak na chwilę obecną, zbyt wiele o czekającej nas przygodzie nam nie powie. Brzmi ona mniej więcej tak: