Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXONEPS4
Okładka RGX: Showdown (XONE)

RGX: Showdown

Skupiona na trybie wieloosobowym, intensywna gra wyścigowa, w której łapiemy za stery niezwykle szybkich, futurystycznych pojazdów.

Wyścigi | science fiction

Okładka RGX: Showdown (XONE)

data premiery gry:

18wrz2018

PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

RGX Showdown jest grą wyścigową przygotowaną z myślą o trybie wieloosobowym. W produkcji tej ścigamy się niezwykle szybkimi, futurystycznymi pojazdami. Za jej stworzenie odpowiadają doświadczeni deweloperzy ze studia Shortround Games, w przeszłości zaangażowani w pracę nad takimi tytułami, jak Split/Second czy Burnout. Wydaniem zajęła się firma Telltale – znana z popularnych gier przygodowych, takich jak seria The Walking Dead, Batman: The Enemy Within czy The Wolf Among Us.

Mechanika

RGX Showdown jest grą wyścigową charakteryzującą się bardzo wysokim tempem rozgrywki. Na tor wyścigowy możemy patrzyć z kilku perspektyw – zza swojego pojazdu (widok TPP), albo też z jego środka. Branie udziału w kolejnych wyzwaniach umożliwia odblokowywanie nowych klas pojazdów, a także zmienianie wyglądu tych już posiadanych (możemy modyfikować kolor oraz dodawać różnego rodzaju malunki i ozdoby).

Tryby gry

W RGX Showdown możemy grać wyłącznie z innymi. Gra jest oparta o system turniejów, w których biorą udział gracze z całego świata i które powtarzane są co godzinę. Zwycięzca może liczyć na unikatowe nagrody.

Kwestie techniczne

RGX Showdown może się pochwalić bardzo atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną. Dzięki widowiskowym planszom, a także świetnie zaprojektowanym pojazdom, produkcja studia Telltale potrafi wywrzeć na graczu duże wrażenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do RGX: Showdown

Klasyfikacja PEGI RGX: Showdown

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PS4
XONE