Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka RECYCLE: Garbage Truck Simulator (PC)

Symulator Śmieciarki 2 PC

RECYCLE: Garbage Truck Simulator | RECYCLE: Der Müllabfuhr-Simulator

Kolejna gra symulacyjna w dorobku niemieckiej firmy Rondomedia, od lat specjalizującej się w tym popularnym, budżetowym gatunku.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | maszyny i urządzenia

PC Windows
Okładka RECYCLE: Garbage Truck Simulator (PC)

producent: Rondomedia

wydawca: Rondomedia

wydawca PL: Techland

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3września2014

18czerwca2015

pudełko PL

RECYCLE to kolejna po Müllabfuhr-Simulator 2011 gra symulacyjna, poświęcona zagadnieniom wywozu i utylizacji śmieci. Tytuł ukazał się nakładem niemieckiej firmy wydawniczej Rondomedia, która od lat z powodzeniem promuje nawet najbardziej nietypowe rodzaje symulatorów.

W każdym nowoczesnym mieście, miasteczku, a nawet wiosce jednym z podstawowych elementów zarządzania infrastrukturą jest sprawna i efektywna gospodarka odpadami. W opisywanej grze możemy wcielić się właśnie we właściciela firmy zajmującej się wywozem i utylizacją odpadów. Do naszych obowiązków należy zaplanowanie tras przejazdu śmieciarek, a następnie transport, segregacja i utylizacja zgromadzonych odpadów. Zarobione w ten sposób pieniądze przyczynią się do rozwoju naszej firmy poprzez zakup nowych i bardziej efektywnych maszyn o różnym przeznaczeniu.

Podczas zabawy wcielimy się nie tylko w załogę śmieciarki, ale pokierujemy również całym wachlarzem rozmaitych pojazdów, wykorzystywanych w procesie utylizacji śmieci. Wśród nich znajdują się np. dźwigi, buldożery i spychacze, które wykorzystamy do przenoszenia i segregacji odpadów na użytkowanym przez nas wysypisku. Akcja gry toczy się w niewielkim wirtualnym mieście, w którym w realistyczny sposób odwzorowano m.in. ruch drogowy. Wyjeżdżając na ulice miasta, nasze pojazdy muszą więc także stosować się do przepisów ruchu drogowego, aby nie narazić naszej firmy na dotkliwe mandaty i kary.

Mechanika rozgrywki nie odbiega od standardów, stosowanych powszechnie w tego typu produkcjach, łącząc aspekty symulacyjne z elementami prostej ekonomii. Podobnie rzecz ma się z oprawą, która choć nie wyciska potu z nowoczesnych kart graficznych, reprezentuje wystarczająco dobry poziom, aby zapewnić fanom symulacji godziny doskonałej zabawy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.6 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39.90 PLN

Gry podobne do Symulator Śmieciarki 2

Klasyfikacja PEGI Symulator Śmieciarki 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Symulator Śmieciarki 2

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Core 2 Duo 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows Vista/7/8